čtvrtek 30. srpna 2012

Essence Volumizing Lash Powder


Příjemný čtvrteční večer, dnes se opět vrátím k líčení očí a to řas. Chtěla bych vám představit malý zázrak od Essence, a to Volumizing Lash Powder. A co to vlastně je a dělá? Je to pudr na řasy zvětšující jejich objem.


To bylo jednoduše řečeno, pojďme si ho teď popsat podrobněji.

Když jsem otevřela dózičku ( nečekejte žádné maxi balení, má 1.8g ), tak jsem se zděsila co je to za vatu, ale pak jsem vzala štěteček který je součástí balení, ponořila ho do dózy, a zjistila jsem že to jsou malinká vlákýnka. A tím bych chtěla upozornit že tento výrobek není vhodný pro nositele kontaktních čoček, mohlo by dojít k jejich poškrábání.


Aplikace je velice snadná. Nejprve si naličte řasy klasickou řasenkou. Potom ponořte štěteček do pudru. Dávejte si pozor aby nebyl moc obalený, mohl by vám spadnou do očí. Doporučuji trochu předklonit hlavu a dívat se při aplikaci směrem dolů, a pak si ličte řasy jako to děláte řasenkou. Nakonec si pudr přelíčíte další vrstvou řasenky.Raději si vemte jinou řasenku na které vám moc nezáleží, pudr se totiž dostane dovnitř řasenky a tím vám jí znehodnotí. A zázrak je tu :)


A zde jsou názorné fotky před a po aplikací pudru :)3 komentáře:

 1. Wow! To je docela velký rozdíl, asi si to zkusím koupit:) Kolik přibližně ten pudr na řasy stál?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prídávam sa tuto ku kolegyni..koľko stál ten púder? :-)

   Vymazat
 2. Stojí okolo 70č. Jsem ráda že vás zaujal :)

  OdpovědětVymazat