úterý 28. srpna 2012

Gelové linky + štěteček


Přeji hezký den. Jelikož byl minulý článek o řasence, tak bych dnes na něj navázala, a pokračovala v líčení očí a to linek.
Dříve jsem na linky používala fix na oči nebo vysunovací tužku, ale potom co jsem viděla jednu holčinu na Youtube jak se líčí gelovými linkami, tak jsem se rozhodla to taky zkusit. Koupila jsem si "Gel Eyeliner" od Essence odstín 01 Midnight in Paris, a k nim štěteček od Catrice "Smokey Eyes Brush".


Ty linky jsou naprosto skvělá věc. Říkala jsem si "s tím se nedokážu naučit", ale je to strašně jednoduché. Stačí ťupnout štětečkem do linek a začít malovat. Díky zkosenému štětečku to jde naprosto samo, krásně kopíruje tvar oka.


Linky Essence jsem si nekoupila jen proto, že to je má oblíbená značka, ale na základě kladných komentářů na internetu. Vydrží dlouho, mají krásnou barvu ( existuje více odstínů ), jsou vodě-odolné a stojí okolo 70Kč, což jsou nejlevnější gelové linky co jsem koukala po obchodech.
Co se týče štětečku, tak jsem si mohla koupit také od Essence, ale vybrala jsem si ten od Catrice. Sice byl o 20Kč dražší ( od Essence asi 40Kč ), ale zato je oboustranný. Na jedné straně je zkosený na gelové linky, a na druhé je krásně kulatý na stíny. Je kraťounký a ( 13cm ), dobře se mi s ním pracuje a nepelichá. Co se mi  na něm ještě líbilo, bylo že je v průhledném pouzdře na umělý zip, což se hodí na cestování.

A na závěr přidám jednu fotku ať vidíte jak mi to s nimi jde :)
2 komentáře: