neděle 19. srpna 2012

Krémy Dermacol


Přeji hezké nedělní odpoledne.

Víkend už je pomalu za námi a já mám pro vás přichystaný první článek. Chtěla bych vám představit denní krém "Dermacol Pearl Elixir Day Cream" a oční krém "Dermacol Eye Cream Classic".

Než ale začnu, musím vám ještě povědět, že ten denní krém mi doporučila jedna zástupkyně firmy Dermacol. Bude to asi měsíc co jsem byla v jednom obchoďáku podívat se na nějaké ty oční stíny a novinky, a zrovna byl den s Dermacolem. U regálu mě přivítala milá paní a zeptala se mě jestli nepotřebuji s něčím poradit. Řekla jsem si proč ne a začala se jí vyptávat. Mám smíšenou pleť, a tak používám matující make-up ( Dermacol Matte Cover ) a také matující bázi pod make-up ( Dermacol Matt Control ). Zeptala jsem se jí, jestli jsou tyto dva výrobky pro mě vhodné, a s mou spokojeností řekla ano :) Ještě mi doporučila jednu bázi ( Satin make-up base ), jenže ta mi moc nevyhovuje, i když většina holek, co jsem na internetu četla, je s ní spokojená. Dále jsem jí řekla, že se mi ale dělají v oblasti pod očima, u nosu suchá místa. Čím to může být? Zeptala se mě jestli používám pěstící krém, a já řekla že ne. Make-up používám ani ne rok, ani jsem nevěděla že se pod něj nějaký krém musí nanášet. Tak mě dovedla k jinému regálu s krémy a dala mi na výběr ze tří variant. Nabídla mi denní "Pearl Elixir", "Lady" a "Princes",  ale že spíše doporučuje Pearl který je pro první známky únavy a dá se koupit i noční, nebo Lady který je hutnější, pro mladší pleť, a dá se také použít jako noční krém. Jelikož si nevydělávám zas tak moc peněz, a jeden krém stál okolo 250Kč, vybrala jsem si jeden a to Pearl. Navíc už musím myslet na to, že se mi objevují první vrásky :D

Popis krému Pearl Elixir z internetu:
Vyhlazující rozjasňující denní krém
BENEFITY Dermatologicky testováno – s výtažky z perel, koenzymem Q10, kreatinem
TYP PLETI Pro všechny typy pleti
Objevte zářivost a vitalitu perel na své pleti! Denní péče s cenným perlovým extraktem poskytuje pleti prevenci proti prvním vráskám, hydrataci, energii a ochranu. Koenzym Q10 s kreatinem zvyšuje metabolismus v pokožce, povzbuzuje přirozené obranné mechanismy, podporuje mladistvý vzhled pleti, udržuje ji pevnou a pružnou. Svěží krém s faktorem SPF 10 a vitaminem E chrání pleť před poškozením způsobeným slunečním zářením, redukuje jemné vrásky a rozjasňuje pleť. Doporučujeme používat pravidelně od 30 let.

A jak mi vyhovuje? Je krásně růžový, mírně parfémovaný, po nanesení se rychle vstřebá, žádná alergická reakce nebyla, jen mi trochu vadí že jen pak trošku lepkavý. a doopravdy se po něm lesknete jak ta perla, ale po nanesení make-upu perfektní :) 

Jenže já, jelikož mám citlivé oči, a bála jsem se tento krém nanést blíže k očím, tak jsem si později koupila ještě oční krém od stejné značky. Ten je bílý, neparfémovaný, stačí nanést jen nepatrné množství, ale je řekla  
bych trochu mastnější, takže když si pak nanesete stíny, tak se vám rozpíjí. Doporučuji si oči nejprve přepudrovat, a pak se začít líčit. Čeho jsem si dále všimla je, že když ho nanesu těsně k řasám, tak mě začnou svědět. Jinak můžu říct že krásně projasňuje a kruhy pod očima jsou méně viditelné.

Informace z internetu:
Oční krém pro citlivé oční okolí
BENEFITY Hypoalergenní – bez parfemace – s výtažky z mořských řas a vitaminem E
TYP PLETI Pro všechny typy pleti
Výživný oční krém s výtažky z mořských řas, které zpevňují pleť a přispívají k regeneraci kožních buněk. Kyselina hyaluronová, vysoce účinná přírodní hydratační látka, intenzivně hydratuje citlivé oční okolí a napomáhá tak zamezit vzniku očních vrásek. Krém obsahuje vitamin E, který pleť chrání před volnými radikály, zvyšuje schopnost pleti zadržovat vodu, a tím zabraňuje jejímu vysušování. Krém má velmi příjemnou bohatší texturu.

Teď se už nebojím nanášení make-upu a jsem bez suchých míst na obličeji :)Žádné komentáře:

Okomentovat