čtvrtek 23. srpna 2012

Řasenka Maybelline


Dnes je čtvrtek a mám pro vás přichystaný druhý článek. Bude o mé oblíbené řasence "One By One Volume Mascara" od Maybelline New York.


V prodeji jsou 3 druhy - Black, Satin Black, Waterproof. Já osobně mám satin black a před ní jsem měla black, ale žádné rozdíly mezi těmito dvěma jsem nezaznamenala ( satin by měla být více černá ). Cena se pohybuje okolo 200Kč, všude je to různé. Já jsem jí koupila za 150Kč, ale na internetu jsem viděla cenu i 279Kč. Co vás na ní na první pohled zaujme, je její tlustý umělý kartáček a to že má, na rozdíl od většiny řasenek co znám, poměrně krátkou "rukojeť".
Zprvu jsem s ní měla obavy, ale jak jsem po prvním vyzkoušení zjistila, byly zbytečné. V reklamě uvádějí "viditelný objem bez žmolků" a měli pravdu. Řasy mám prodloužené, krásně oddělené, bez žmolků, i objem se trochu zvětšil. Pokud si líčíte řasy jako já - jednou denně ( píši to proto, že znám holky které se líčí 2-3krát za den ), tak vám vydrží barvit poměrně dlouho. Tu první jsem měla přibližně 2-3 měsíce, což mě potěšilo, protože dříve jsem kupovala řasenky od Avonu, a i když mi moc vyhovovaly kartáčky, tak vydržely maximálně měsíc. Až mi tahle přestane barvit, tak vyzkouším řasenku od Astor "Big&Beautiful Play It Big", která vypadá jako její přesná kopie, tak jsem zvědavá která bude lepší. Pokud jste jí už vyzkoušely, napište mi jak vám vyhovuje, popřípadě pokud znáte obě, napište mi rozdíly. Budu se těšit na vaše komentáře.
Brzy ahoj :)

2 komentáře:

  1. já tedy používám jinou značku řasenek s jiným typem kartáčku a jsem docela spokojená, ale tak časem můžu vyzkoušet a uvidíme, zda ty řasy budou prodloužené a bez žmolků :) *paw*

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Samozřejmě každému vyhovuje jiná. I já jsem byla zvyklá na tenčí kartáčky, ale stále silikonové/umělé. Vyzkoušej a uvidíš jak ti bude vyhovovat ;)

      Vymazat