pátek 17. srpna 2012


Zdravím všechny lidičky,

 jmenuji se Martina a ráda bych vás uvítala na svém blogu.
Ve společnosti ani v práci nejsem moc upovídaná, točení videí mi taky moc nejde, jedině když píšu tak se dokážu otevřít a vypovídat. Proto jsem se rozhodla vytvořit tento blog. 
A co v něm najdete? Inspirovaly mne holčiny které ukazují a popisují svou kosmetiku, píší o svých zkušenostech s ní, jak jim vyhovuje či ne, kde si jí koupit a podobně. Já bych se také s vámi ráda podělila o své zkušenosti s některými značkami a to především s Essence a Dermacol. Essence znám a používám přibližně tak rok a Dermacol mě uchvátil letos na začátku roku. 

Nebudu však jenom psát o kosmetice. Věnuji se také nehtové modeláži - mám rekvalifikační kurz a i když je to pro mě fuška, tak mě to baví. Nevěnuji se tomu ale jako profesionálka, vlastní studio ještě nemám, možná časem, nehtíky dělám jen sobě, na sobě se také učím, zkouším nové věci, a sem tam nějaké udělám kamarádce.  Zajímají mě také počítačové/PlayStation hry, což není pro holku moc typický, nebo také okultní vědy, či mythologie Egypta, Řecka a Říma.

Předem se omlouvám za svůj pravopis. Už je to pár let co jsem vyšla školu a v té jsem zrovna moc nevynikala.
Doufám že se vám bude můj blog líbit a budete se k němu rády vracet nebo mi občas i něco napíšete :) 

Žádné komentáře:

Okomentovat