sobota 22. září 2012

Green Line


Zdravím všechny tento první podzimní den.

Jelikož jsem se minule zmínila o kosmetických štětcích vyrobených čistě z přírodních materiálů, tak tu mám dnes pro vás něco dalšího. Tentokrát zrecenzuji dva vzorečky krémů, které mi poslali právě k těmto štětcům.


Jedná se o firmu Green Line, a jak už její název napovídá, vše co vyrábí je z přírodních zdrojů. Můžu zmínit např. řadu Natura. Ta nabízí krémy pro kompletní přírodní péči o pleť, jako např. zvlhčující olivový krém pro normální pleť, vyživující mandlový krém pro suchou pleť, nebo obnovující krém z karité. Dále je tu řada Clear Active pro ošetření pleti. A mě se dostaly do ruky vzorky z řady Natural Clear pro péči o problematickou pleť, což se mi náramně hodí :)

Dostala jsem na vyzkoušení Zmatňujíci hydratační krém a Tónovací hydratační krém. Oba tyto krémy obsahují výtažky z citronové trávy a medu, a ta tráva je tam krásně cítit a hezky voní.

Jako první jsem vyzkoušela zmatňujíci krém. Ten má údajně zmatňovat a zklidnit pokožku, redukovat vylučování podkožního mazu, a tím zabraňovat vzniku nového  akné. Má chránit pokožku před bakteriemi, které způsobují zanícení akné, a taktéž urychlit hojení drobných ran vzniklých následkem akné. A má reakce na tento krém je taková: Tento krém mi pokožku nezmatnil, ale opravdu zklidnil, a trochu mi ztáhl póry ( a né jak se mi stávalo u některých krémů, že mi do nich spíš zalezl ). Okamžitě se vpil do pokožky a i přesto byla jemná, hydratovaná. Škoda že to byl malý vzoreček, zajímala by mě jeho účinnost po delším užívaní.

Další den jsem vyzkoušela tónovací krém. Ten má zakrývat nedokonalosti pleti, především jemné zarudnutí, které vzniká následkem podráždění pokožky. Má propůjčovat pleti rovnoměrný odstín a současně pokožku zklidňovat, ošetřovat a zamezovat vzniku akné. Jestli zamezuje vzniku akné, to nemůžu po jednom vyzkoušení potvrdit, ale opět mi pokožku zklidnil, žádné stahování, vysušování, jen hladká pleť. Tón pleti byl jakž-takž sjednocený, a zakrývá opravdu jen jemné zarudnutí. Tento krém bych si, na rozdíl od toho prvního, nekoupila.

Také mě zajímala cena, tak jsem "prolistovala" internet a našla tyto krémy a celou řadu Green Line na http://m.lekarna.cz Cena zmatňujícího hydratačního krému je 110Kč za 50ml balení, a cena tónovacího hydratačního krému je taktéž 110Kč za 50ml balení.

No, nevím jestli si něco koupím. A co vy?

Žádné komentáře:

Okomentovat