úterý 25. září 2012

Podzimní líčení


Přeji krásný podvečer.
Už tu máme podzim a s ním i větší chladno, ale i tak ho mám ráda. Líbí se mi jak jsou listy na stromech nádherně zbarvené, každý strom jinou barvou. A stejně jako se každý rok mění roční období, tak se mění i líčení.

Dnes tu mám pro vás na ukázku pár obrázků co frčí tento podzim, a samozřejmě nesmím opomenout jak jsem se tomuto letošnímu trendu přizpůsobila já. Jdeme na to :)

Co jsem zpozorovala, tak se tento podzim budou "nosit" dvě varianty líčení. Buď se budou nosit výrazně nalíčené oči a jemná nude rtěnka, nebo naopak nude/hnědé/kouřové oči a výrazná, nejlépe rudá či tmavě fialová rtěnka, a u obou variant platí jemná tvářenka nebo žádná.


Mě osobně se toto líčení líbí, a to v obou variantách, i když rudé ani jinak tmavé rty nenosím, ale mám jednu tmavě vínovou rtěnku objednanou. Zatím si musím vystačit s mou zářivou cihlovou rtěnkou od Avonu.

Jinak mé podzimní líčení vypadá takto: Když už mám nanesenou bázi pod make-up, make-up, tvářenku ( o tomhle podrobněji v dalším článku ), pudr, tak začnu s líčením očí. Nejprve použiji bázi pod oční stíny od ELFu, a také si orámuji oči bílou kajalovou tužkou od Essence a rozmažu jí. Teprve pak si začnu různě stínovat oči, většinou podle nálady nebo oblečení, někdy nepoužiji nic :D Líčím se Quattro hnědými stíny od Essence. Jsou tam dvě světlé a dvě tmavé barvy, z toho jedna je lesklá, druhá matná, mají dobrou pigmentaci ( na fotce jdou ale špatně vidět ). Namaluji si řasy hnědou řasenkou od Avonu - Super Drama. Ta je jemná, nic výrazného. Následně zvýrazním obočí a také na to použiji paletku od Essence. Na konec namaluji rty. Hotovo :)

Pokud chcete vidět mé foto, nebojte se, dočkáte se, ale momentálně mám rýmu jak hrom, takže nechci na fotce vypadat jak s bambulí na nose, snad mě chápete :)

1 komentář:

  1. Really very nice post thank you for sharing about this great post i am very happy to being here read about Dermacol BB Beauty Cream 8 in 1 :-)

    OdpovědětVymazat