pondělí 29. října 2012

Dermacol Magnum MascaraVítám vás u pondělní krátké recenze, která bude o řasence Magnum od značky Dermacol.

Jelikož už má oblíbená řasenka přestala barvit, šla jsem do obchodu pro jinou. Přemýšlela jsem ale, zda si mám koupit tu samou, nebo zkusit jinou. Asi před měsícem jsem na Facebooku četla anketu, která řasenka je vaše nejoblíbenější, a většina dívek/žen napsala Magnum. Tak jsem se rozhodla, že si jí koupím.Když si vybírám řasenku, zprvu koukám na kartáček. Raději mám ty silikonové a Magnum má ten klasický, ale za to mě překvapilo, jak je jemný. Opravdu má spousty tenkých štětinek. Byla jsem zvědavá až si jí vyzkouším. Výsledek byl ohromující :)


Řasenka mi řasy krásně prodloužila a zvýraznila. S kartáčkem se krásně pracuje, ale na co bych chtěla upozornit je, že si s ním musíte trochu pohrát. Na kartáčku ulpívá více barvy, a tak je nutné řasy pořádně 'rozčesat' aby nebyly slepené. Jinak jsem s touto řasenkou moc spokojená.

Informace z internetu: Hedvábné proteiny a speciální pigmenty přirozeně prodlužují a zvětšují objem řas, dodávají jim lesk a zcela nový vzhled. Účinné složení vitaminu E a speciálních rostlinných výtažků řasy posiluje a regeneruje. Díky speciálně vyvinutému kartáčku hmota řasy dokonale obalí a uhladí, precizně oddělí a vytvoří tak hladký povrch bez hrudek!
balení. 9ml
cena: 199Kč
barva: černá

A co vy? Už jste jí vyzkoušely?

4 komentáře:

 1. Nezkoušela, já mám svou avonovskou stálici už několik let a oni mi jí přestaly vyrábět :D =//!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jakou jsi měla ráda? Já jsem bývalá Avon Lady :)

   Vymazat
 2. Magnum jsem dřív používala, možná bych si ji mohla zase jednou koupit :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jí mám poprvé a jsem spokojená. Pokud si jí chceš znovu koupit, zrovna Dermacol prodává dárková balení právě s touto řasenkou :)

   Vymazat