čtvrtek 25. října 2012

Dermacol Pearly Loose Eye ShadowAhoj,
dnes tu mám pro vás sypké oční stíny od Dermacolu. 
Když jsem se o nich dozvěděla, říkala jsem si, ty chci mít, a měla jsem to štěstí že jsem je dostala, jako většina z vás, v jednom z Beaty Boxu. Jenže ouha. Po prvním vyzkoušení na mé oči jsem tak nadšená nebyla.


Stíny jsou v dóze připomínající lak na nehty, ale místo štětečku je zde pěnový aplikátor. Nanášejí se dobře, ale tenkou linku s nimi neuděláte. Barva je nádherná, sytá, krásně se leskne a při aplikaci ani moc nepráší. U jiných sypkých stínů ( a nejen sypkých ) se mi stávalo, že jsem je měla všude po obličeji, u těchto ale ne, maximálně vám něco zůstane na řasách. Co mě ale zklamalo bylo, že se už po krátké době ( mě už po hodině ) rozpíjí všude po víčku, a to i přes to, že jsem použila bázi pod oční stíny.

Dermacol nabízí 8 odstínů za 149Kč za kus. Podle mě je to celkem dost na to, že stíny nedržejí tam kde mají. Já osobně mám ale mastná víčka, tak možná bude lépe sedět těm, co je mají suchá.

Už jste je vyzkoušely? Napište vy vaše rady pokud vám sedí.
Přeji hezký den ;)

6 komentářů:

 1. Nezkoušela jsem je a ani raději nebudu :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si ani jiné nekoupím, ale jinak mám Dermacol ráda.

   Vymazat
 2. Nezkoušela jsem je, ale hodně jsem o nich četla.. a zůstanu asi u klasických stínů :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nezkoušela jsi minerální stíny? Ty jsou perfektní :) Viz recenze ELF

   Vymazat
 3. Ahoj, jsem tvojí novou čtenářkou, máš hezký blog a články :) tyto stíny se mi moc líbí, přemýšlím o nich :) ráda bych tě pozvala k sobě na blog kde se můžeš zúčastnit giveaway :) budu moc ráda když se také staneš mojí čtenářkou onlygirlnn.blogspot.com :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj :) Moc ti děkuji za pochvalu, udělala mi radost.

   Vymazat