pátek 5. října 2012

Nobilis TiliaUž jste někdy slyšeli o kosmetice Nobilis Tilia? Já do té doby, co jsem dostala v LadyBoxu jeden z jejich krémů, tak jsem i ní moc nevěděla. Co jsem věděla bylo, že se jedná o přírodní kosmetiku, a říkala jsem si "to musí být moc drahé", ale opak byl pravdou. Tato kosmetika mě začala zajímat, a tak jsem si o ní přečetla pár věcí.


Nobilis Tilia je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem čistě přírodní léčebné i pěstící kosmetiky. Unikátní přípravky v sobě spojují nové poznatky o účincích léčivých rostlin s tradičními historickými zkušenostmi. Aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia podporuje cestu k sobě a objevení vlastní jedinečnosti.

Výrobky značky Nobilis Tilia jsou Certifikovanou přírodní BIO kosmetikou. poskytuje nejširší nabídku českých certifikovaných přírodních produktů masážním a kosmetickým salónům, specializovaným prodejnám a jednotlivým zákazníkům. Každým novým výrobkem dokazuje vysokou účinnost přírodních látek na zdraví a krásu člověka.Kvalita je pro výrobky Nobilis Tilia zásadní. pro její uchovávání volí u citlivých výrobků obaly z tmavě fialového skla, které mají řadu jedinečných vlastností. Žádné jiné sklo než fialové nenabízí unikátní kombinaci absolutní ochrany před průnikem viditelného spektra světla a prostupnost pro UV, fialové a infračervené záření. Bylo prokázáno, že při dlouhodobém skladování ve fialovém skle všechny přírodní látky získávají optimální ochranu bioinformací. Zvyšují se tak léčivé účinky olejů a přirozeně prodlužuje jejich životnost.

Zásady výroby kosmetických přípravků:
- rukodělná práce, - spojení nových poznatků účinků léčivých rostlin s tradičními historickými zkušenostmi, - odmítání živočišných surovin a pokusů na zvířatech, - využití surovin ekologického zemědělství s certifikátem, - výroba bez syntetických látek a konzervačních prostředků, kdykoliv je to možné, - jediná firma svého druhu s výsadní výrobou kosmetických produktů Pí-technologií, - vlastní pěstování a sběr vybraných rostlin a vlastní výroba některých surovin, - uplatnění principů biorytmu při pěstování a sběru rostlin, praktikovaných Rudolfem Steinerem a jeho následovníky, - uplatnění principů polarity jin - jang a harmonie podle pěti prvků tradiční čínské medicíny

Pokud jste si objednali zářijový LB, tak jste v něm našli almanach, kde se můžete dočíst spoustu zajímavých věcí, a to nejen o jejich výrobcích, ale také jak si některé krémy či zábaly udělat sami doma.

Pokud vás zajímají ceny, tak např. za Hřebíčkovou pleťovou vodu pro problematickou pleť dáte za 200ml balení 139Kč, což mi přijde jako skvělá cena. Samozřejmě zde naleznete i dražší výrobky. Více na stránkách Nobilis Tilia


Přeji hezký konec pracovního týdne a brzy zase na shledanou :)


Žádné komentáře:

Okomentovat