středa 3. října 2012

SenzaBox vs LadyBox


O těchto dvou krabičkách krásy - Beauty Boxech ví snad už každý. Já jsem se rozhodla stručně napsat co se mi na nich líbilo a co ne. Zajímal by mne také váš názor.

Doručení:
Ani jeden BB mě moc nepotěšil. Chápu, bylo to první vydání, ale nemám ráda když pořád někdo něco slibuje, a vy jen čekáte a čekáte a čekáte....
SB: SenzaBox se už rozesílal a mě pořád nepřicházel slibovaný email o objednávce. Ten mi přišel až když jsem se já sama ozvala. Pak to šlo překvapivě rychle. Druhý den mi napsali, že mi SB odeslali, a pozítří jsem ho měla doma. To mě potěšilo.
LB: LadyBox mě zklamal, trvalo to moc dlouho než jsem se dočkala, a slibů bylo až moc.

Vzhled krabičky:
SB: Krabička byla velká podle mých představ. Byla ovázána nádhernou stuhou a uprostřed pod ní bylo modré pírko. Moc se mi líbilo :) Akorát s logem si měli dát více záležet. Na krabičce byla pouze nálepka a to podle mě není to pravé, co by mělo dělat dobrý dojem. Vnitřek byl s "podestýlkou" ve formě nastříhaných papírků.
LB:  Krabička byla sice menší než u SB, ale za to byla vzhledově hezčí. Logo bylo natisknuté a okolo bylo pár ornamentů. Uvnitř krabičky byla krásná růžová "podestýlka", všechny výrobky byly jak v postýlce.Uvítání:
SB: Tady žádné nebylo, v krabičce byl jen seznam výrobků.
LB: Pod víčkem jsem hned našla zapečetěnou obálku ( zajímalo by mě jestli je pečetili ručně, to musela být fuška ), v ní milé uvítání a na druhé straně seznam výrobků + ceny za které si můžete koupit plná balení výrobků.


Výrobky:
SB: Potěšilo mě že v první krabičce byla má oblíbená značka Dermacol. Vím že se její výrobky dají sehnat téměř všude, ale já měla prostě radost. Dále mne zaujal make-up ve štětci, ještě jsem takový nikdy neviděla. Výborně se se hodí do kabelky.
LB: Značky které byly v této krabičce jsem znala, až na Nobilis Tilia a Iswari, od které jsem dostala vzorek nepraženého kakaa. Všechny výrobky využiji a to i hodně kritizovaný BB krém od Garnier. 

Přílohy:
SB: Poukázka od značky Yves Rocher na 35% slevu v jejich e-shopu.
LB: Almanach Nobilis Tilia, příloha k almanachu Nobilis Tilia, brožura Nobilis Tilia, brožura Iswari-superpotraviny.

Celkové hodnocení:
U SenzaBoxu se mi líbí větší balení vzorků, u LadyBoxu jeho vzhled a jeho zájem o zákazníka, teda co se týče uvítání a příloh.
Hmm, jak se mám rozhodnou, který Beauty Box si koupím příště? Zatím nevím. A co vy?

4 komentáře:

 1. Naprosto úžasné srovnání, to tu ještě nebylo! Díky za výborný a přinosný článek!
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám v plánu pořídit senzabox, podle všech recenzí je lepší, jen nevím, jestli se jim mám také ozívat, protože mi ještě nic nepřišlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě jim napiš třeba email nebo na FB. Já jsem také čekala kdy mi oznámí že si ho můžu koupit a ono nic, až když jsem jim napsala email tak mi odpověděli že ho pošlou. Za optání nic nedáš :)

   Vymazat