čtvrtek 15. listopadu 2012

Kabelka od Gabriely B.


Dnes mám pro vás vyjímečný článek. Chtěla bych vám představit Gabrielu, talentovanou dívku která miluje šití.

Gabriela vystudovala střední školu v oboru Modelářství a návrhářství oděvů a momentálně studuje na vysoké škole obor Textilní marketing a technologie.

Šití Gabrielu uchvátilo už od základní školy. Pro ní je šití radost a už si bez něj život nedokáže ani představit. V budoucnu by se chtěla živit právě šitím.

Tuto dívku jsem náhodou poznala na Facebooku, kde nabízí své výrobky, a její tvorba mě velmi zaujala. Já sama jsem vystudovala SPŠ textilní, a tak vám můžu potvrdit že svou práci odvádí dobře, a nemusíte se bát pokud si od ní něco objednáte.

Cena výrobků je přiměřená a odpovídá ceně nákupu látky+doplňků+práce. Poštovné a balné je 50 Kč doporučeně. Gabriela také nabízí různé akce, kde pokud si objednáte více výrobků, získáte tzv. vizitky, a ty pak vyměníte za jeden výrobek zdarma.

Pokud máte více dotazů navštivte FB: Obleč se ;o) nebo její webovou stránku: Gabriela B.

Gabriela šije kabelky, penálky, psaníčka, peněženky a jiné věci. Mě ale zaujala letní kabelka s květinovým vzorem. Dlouho jsem hledala po obchodech, ale žádná mi nepadla do oka. Až tato do které jsem se, jak se říká, zamilovala na první pohled. Kontaktovala jsem Gabrielu a ta se mi zanedlouho ozvala. Bohužel byla kabelka již prodaná, ale Gabriela mi slíbila ušít novou. Netrvalo to dlouho a poslala mi fotky hned tří kabelek, abych si mohla vybrat. Já jsem zůstala u fialové ale bylo milé že nabídla, pro případ že změním názor, více vzorů. Pak mi napsala že kabelku odeslala a hned druhý den mi přišla. Byla jsem nadšená. Kabelka je velká akorát, dokonce se mi do ní vejde má maxi peněženka ( kabelka má rozměry 26x21cm ), a má nádherné barvy. Zapíná se na magnet, který je u většiny kabelek. Jediné co mi trochu nevyhovuje je délka šňůrky, ale byla to má chyba že jsem jí délku sama nenapsala. Také látka by mohla být více jemná, ale studentka si zas nemůže dovolit kupovat drahé materiály. Sečteno podtrženo, jsem ráda že jsem si jí koupila.

A zde jsou fotky.Máte zkušenosti s podobnými nákupy nebo takovým lidem nedůvěřujete? Napište mi svůj názor.

2 komentáře: