sobota 24. listopadu 2012

Vyhlášení GiveAwayVítám vás u vyhlášení Giveaway. Vím že jsem psala že výherkyní zveřejním v pondělí, ale jelikož se do soutěže zapojila jen jedna dívka, tak jsem s výběrem neměla problém a ani jsem nemusela žádnou losovat.

Výherkyní se stává Haňule Strakovic
Tímto tě žádám o tvou adresu, kterou mi prosím pošli na email: ZeldaMartina@gmail.com Děkuji.

Hanka mi napsala o dvou výrobcích - podkladových bází od Dermacolu:

Když mám napsat něco konkrétního k těmto dvěma bázím a třeba je porovnat, řekla bych, že mi rozhodně víc vyhovuje ta matující (Matt Control). Přijde mi, že je bez parfemace,  čož mi celkem vyhovuje. Musím přiznat, že o její vůni jsem ani nikdy nepřemýšlela a byl to až tvůj článek, který mě donutil vstát a jit si k ní přičichnout. Určitě s tebou souhlasím v tom, že se báze dobře roztírá a pleť i celkem zmatní (bohužel ne na dlouho). Líbí se mi, že pleť krásně vyhladí a mám potom pocit, že je moje pleť připravená na nanesení make-upu. Bohužel se mi ale zdá, že je jí potřeba použít víc než třeba té Satin Make-up Base a tudíž také rychle ubývá.
Co se týče Satin Make-up Base čekala jsem na základě všech možných recenzí, které jsem četla, že to bude naprostá bomba a že budu právě z této báze nadšená. Musím říct, že se tak nestalo, protože je na můj vkus dost mastná a zanechá moji T-zónu lesklou jako blázen. Opět se dobře roztírá a mám dojem, že z této báze je opravdu velice slabě něco cítit, ale že by výdrž make-upu na ní byla nějak převratná to bych netvrdila (tím si ale nejsem jistá ani u té matující).

Můj verdikt je takový, že bych si Satin base už nekoupila, protože se mi nelíbí nanášet make-up na mastný a lesklý obličej. Na druhou stranu, Matt Control bych si klidně znova pořídila, i když přiznávám, že jedině až bude v akci.


Moc děkuji za účast a doufám že ti balíček udělá radost :)

1 komentář:

  1. Gratuluji, jinak já jsem s bází spokojená, ale také jsem čekala víc :).

    OdpovědětVymazat