pátek 28. prosince 2012

Dermalogica Daily Microfoliant


Dobré odpoledne :)

Dnes bych vám ráda v ukázala jak vypadá, a v krátkosti  popsala jak funguje čistící pudr od Dermalogica, který jste mohly nalézt v prosincovém Ladyboxu.

Tento pudr na bázi rýžových enzymů rozpustí odumřelé buňky a bez abrazivního účinku zanechá pleť viditelně hladší a zářivější. Obsahuje projasňující komplex, který si poradí s nepravidelnou pigmentací, zatímco aktivní výtažky z rýže a rýžových otrub pomáhájí při produkci melaninu odstraňovat odumřelé buňky.

Použití: Naneste půl kávové lžičky přípravku do mokré dlaně, smíchejte s vodou aby vznikla "kašička". Naneste na navlhčený obličej a masírujte krouživými pohyby jednu minutu. Důkladně opláchněte vodou. Pudr je šetrný, lze ho používat každý den.

Tento pudr jsem vyzkoušela dvakrát a byla jsem s ním moc spokojená. Ze začátku jsem tedy nevěděla jaké množství mám použít, ale když jsem pudr namixovala do misky, tak jsem zjistila že doopravdy stačí jen ta půl až lžička do dlaně a smíchat s kapkou vody. V misce kterou můžete vidět na fotce, je množství které vám stačí na 3 použití. Výsledek je ohromující. Pleť je dokonale hladká, jemná, vyčistí póry, ale bohužel                                                               také hodně vysušuje. Proto bych nedoporučovala pro ty z vás, co máte                                                           suchou pleť.

Cena za 75g je 1.345 Kč Proto jsem ráda že jsem ho dostala v LB, nemusela si kupovat plné balení :)

A co vy? Máte s tímto nebo podobným přípravkem nějaké zkušenosti? Napište mi.

2 komentáře:

  1. Cena je opravdu vyšší, sama bych do toho neinvestovala ale na zkoušku je určitě moc fajn :).

    OdpovědětVymazat