úterý 11. prosince 2012

E.L.F. - nákup v den velkých slev


Ahoj,
dnes tu mám pro vás opět pár výrobků od kosmetiky e.l.f. Před pár týdny probíhala zajímavá akce k oslavě 10.000 fanoušků na Facebooku. Na e-shopu elfkosmetika  jste mohly nakoupit až za 30% slevu. Nedalo mi to a musela jsem si něco objednat.


Koupila jsem si:
- minerální tvářenku v odstínu rose a pink
- sypký make-up odstín porcelain
- bázi pod oční stíny v odstínech nude a champagne
Všechny tyto výrobky, až na báze, jsou bez parabenů, konzervačních látek a chemických barviv


Natural Mineral Makeup - Mineral Foundation-SPF 15 - porcelain, 2,8g


Tento sypký make-up má ochraný faktor SPF 15, slibuje vaší pleti zdravější vzhled a také má sjednotit její tón. Bohužel žádné z těchto věcí nepociťuji, spíše bych ho přirovnala k lepšímu pudru co nezanáší póry. 
Ráda bych vám ukázala fotku, ale nic byste na ní nerozeznaly. Docela jsem byla zklamaná, možná u jiné značky by ten rozdíl byl viditelnější.


Mineral Blush - pink, 3,4g
Již dříve jsem si koupila od této minerální řady tvářenku v odstínu joy a byla jsem s ní moc spokojená. Proto jsem se rozhodla koupit si další, ale v jiných odstínech.
Odstín pink je doopravdy sytě růžový, s broskvovým nádechem, jak můžete vidět na první fotce. Nevím čím to, ale pokaždé když stáhnu fotky obličeje z foťáku do notebooku, tak mi zblednou. Ve skutečnosti je mnohem výraznější, přesně jako na první fotce vpravo.
Tato tvářenka má úžasný pigment, barvu, dobře se nanáší, nepráší a vydrží celý den. Jsem s ní moc spokojená a už nechci žádnou jinou.


Mineral Blush - rose, 3,4g
Tento odstín na první pohled vypadá že je výrazně červený, ale doopravdy tomu tak není. Na tvářích vypadá přirozeně, jako když se začervenáte :)


Eyelid Primer - champagne, 5 ml
Tuto bázi v odstínu nude jste také mohly již zahlédnou v jedné z mých předchozích recenzí. Jelikož se mi výborně osvědčila, rozhodla jsem se jí znovu koupit, a k ní  vyzkoušet odstín champagne. Ten na e-spopu vypadal že bude mít světle růžovou barvu, jenže ouha, má jí úplně jinou. Když se kouknete na první fotku, hned vám to musí být jasné. Ve skutečnosti má barvu něco mezi hnědou a starorůžovou, navíc obsahuje třpytky, které u nude nenaleznete. Opět jsem byla trochu zklamaná, že barva neodpovídá barvě na e-spopu, ale její uplatnění přece jen najdu, až budu používat stíny se třpytkami. 


Celkově jsem s nákupem docela spokojená, jen mě zamrzel ten make-up. Nyní e.l.f. chystá poštovné zdarma, ale to už nechám pro jiné :)

A co vy? Využily jste akce?

1 komentář: