sobota 22. prosince 2012

Gabriella Salvete - řasenka Diamante 


Hezké sobotní dopoledne, milé čtenářky.

Dnes tu mám pro vás na ukázku další řasenku a to od značky Gabriella Salvete. Předem můžu říci, že tato řasenka se stává mým favoritem. Je doposud ta nejlepší, kterou jsem vyzkoušela. Náhodou jsem jí objevila v akci v Rossmannu, kde k ní byla zdarma černá kajalová tužka na oči.

O této řasence se píše, že "obsahuje diamantový prach, který napomůže rozzářit váš pohled. Díky němu budou vaše řasy neobyčejně lesklé, krásné, ale hlavně posílené a zdravé. Asymetrický plastový kartáček, který se přizpůsobí každé vaší řase, řasy nejen dokonale prodlouží, ale také jim dodá neuvěřitelný objem."

A co je na těchto slovech pravda? Pojďte se na to se mnou podívat.
Tato řasenka má delší rukojeť, než je tomu např. u  řasenky od Maybelline One By One ( viz má recenze ), má krásně tenký plastový kartáček, který má navíc na jedné straně štětinky kratší a na jedné delší. Řasy s ním krásně pročešete a to bez slepení. Jsou delší, ale žádné stopy po diamantovém prachu nečekejte, ani výrazného objemu se nedočkáte, jde tu opravdu jen o délku. 
U této řasenky se mi ještě nestalo, že by se mi jí podařilo při líčení obtisknout na horní víčko, jako tomu bylo občas u řasenky Magnum od Dermacol ( viz recenze ). Kartáček se dostane opravdu všude, a nemusíte se bát různých šmouh, slepení, ani přebytečného množství.
Stála mě 169 Kč.

Jak už jsem psala, tato řasenka se stala mým favoritem a už nechci žádnou jinou, ledaže byste mi ukázaly lepší. Také vám chci ještě ukázat kajalovou tužku na oči Eyeliner Contour 1, která byla k této řasence zdarma. 
Jedná se o klasickou "ořezávací" tužku. Krásné se s ní líčí, je doopravdy černá, i když její obal je tmavě hnědý, a jak tomu u kajalových tužek bývá, nemusíte na ní tlačit. Sice mám raději ty vysunovací, ale když byla zadarmo tak jsem ráda že jí mám.
Její cena je 79Kč.


A co vy? Jaké jsou vaše nové úlovky?

6 komentářů:

 1. tudle řasenku mám ! jsem s ní moc spokojená :)))...paw

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda že máme zas o jednu společnou věc navíc Paw :)

   Vymazat
 2. Také jí mám, jen mi vadí šmouhy, které občas dělá, jinak je super :)!

  OdpovědětVymazat
 3. Já ji mám taky a je super :)

  OdpovědětVymazat