úterý 4. prosince 2012

První nákup v e-shopu 'Outlet - Madalen'


Hezké úterý milé čtenářky,
dnes vám představím paletku 88 očních stínů. Koupila jsem jí v e-shopu Outlet - Madalen, na který jsem náhodou narazila na blogu jeho majitelky ( blog ).
Pokud chcete vědět o novinkách tohoto e-shopu navštivte jeho FB ( outlet-madalen ). Také bych ještě chtěla napsat, že obdivuji Magdalénu že se pustila do vlastního e-shopu. Objednávání a následné prodávání určitě není snadná záležitost.


Jak jsem již napsala, objednala jsem si velkou paletku očních stínů. Bohužel, když Outlet-Madalen objednávala tuto paletku, tak měly cestou nehodu, a tři stíny byly poškozeny. Madalen se však zachovala správně a paletku vyfotila, označila kazy, a dala na ní slevu. I tak jsem o ní měla zájem a objednala si jí. Platila jsem převodem na účet. Po doručení platby mi Madalen dala vědět, že peníze dorazily, a další den že byla paletka odeslána. Hned následující den mi byla doručena. Měla jsem z ní radost.Obsahuje teplé odstíny od bílé po zlatou, hnědou, fialovou až zelenou. Jsou jak matné, tak i se třpytkami. Jsou krásně výrazné, dobře pigmentované. Na očním víčku vydrží dobře jak s bází, tak i bez ní. Na horním víku paletky je umístěné zrcátko a při jeho okrajích jsou pěnové aplikátory. 

Pokud máte rády značku Mua, Sleek nebo Skin79, určitě neváhejte si něco objednat.

Mějte se krásně a brzy ahoj ;)

2 komentáře:

  1. Také se mi e-shop moc líbí, doufám, že si taky jednou objednám :).

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Madalen přidává nové a nové věci, určitě si něco vybereš :)

      Vymazat