středa 26. prosince 2012

Vánoční dárky


Ahoj všem :)

Jelikož snad všechny blogerky ukázaly co dostaly pod stromeček, rozhodla jsem se připojit a to z důvodu, ne abych se chlubila co všechno jsem a kolik jsem toho dostala, ale abyste viděly, že ne všichni pocházejí z bohaté rodiny, a můžou si dovolit kupovat značky jako např. Chanel, Clinique, Dior, Lancome, Nars apod. U mě nikdy tyto značky nenajdete, ledaže bych změnila práci. Moje nejdražší značka, od které jsem si něco koupila, byla Vichy a Bioderma. Neříkám že ostatním blogerkám závidím, nebo jim to nepřeji, to ne. Pokud na to mají tak ať si to koupí. Pro mě to jsou šťastné dívky a měly by si to uvědomit.

A co jsem si přála pod stromeček? Vůbec nic. Chci jen spokojený život bez starostí a problémů, ale to asi nikdy nedostanu. Lhala bych však, kdybych ale řekla že mi dárky nedělají radost.


A toto jsem dostala:
- rozkládací polštář ve tvaru beránka
- prsten bižuterie
- sada ešusů
- peníze v obálce


To jsou mé dárky a jsou všechny.

Přeji vám hezký den ;)

6 komentářů:

 1. Moc pěkné dárečky, nejvíc se mi líbí ten beránek:)

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem se ještě nikdy nedostala ani k té Biodermě a nevadí mi to. Nemám nějak potřebu utrácet za značku, když hodně často čtu, že to za to ani nestojí :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já také nepotřebuji značku, ale micelární vody si nemůkežu vynachválit. Od Biodermi mám pouze tři výrobky a ke všemu byly v akci :)

   Vymazat
  2. Akci bych asi také nepodlehla :D :), ale u nás ve městě jsem jí zatím neviděla :(.

   Vymazat
  3. Biodermu prodávají pouze v lékárnách ( teda alespoň u nás ), a chodí mi odtamtud informační emaily o slevách a akcích. Zkus se u vás zeptat, třeba budeš mít štěstí ;)

   Vymazat