neděle 6. ledna 2013

Pokračujeme s rokem 2013


Vítám vás tu po krátké pauze.
Jak jsem vám psala, byla jsem na dovolené, a to v mém rodném městě Cheb. V Chebu mám babičku a kvůli velké vzdálenosti ( přibližně 300 km ) k ní jezdím maximálně dvakrát do roka.


Ráda bych se s vámi podělila o pár fotek z města a také parku, kam jsem si chodila jako malá hrát. Mám na ten park krásné vzpomínky, ale po těch letech se dost změnil. Také město se hodně změnilo, a navíc když jsem do Chebu přijela tak začalo pršet, a pršelo celou tu dobu co jsem tam byla. Nikde nebyla ani noha.


Tak jsem si alespoň v klidu zašla do Rossmanna. Koupila jsem si tam pigment od Essence v odstínu 11 cotton candy a k němu také aplikátor na pigmenty ( v jiném městě jsem si koupila i jiné pigmenty z Twilight ságy, ale o tom jindy ).Jak můžete vidět níže, pigment má růžovo-stříbrnou barvu. Krásně projasní oko, vydrží celkem dlouho, a při aplikaci se ani nesype, na štětečku drží dobře a neopadává.Teď bych se chtěla zmínit o tom aplikátoru. Špička má celkem zvláštní tvar a je silikonová. Pigment na ní dobře drží, ale když se chci nalíčit tak to moc nejde. Prostě se mi s tímto aplikátorem, který je určený přímo na pigmenty, moc dobře nepracuje. Je neohebný a pigment z něho nemůžu pořádně dostat na víčko. Proto raději používám klasický štěteček na oční stíny.To by bylo asi vše z mé "dovolené" v Chebu.

Mějte se krásně a brzy ahoj ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat