středa 16. ledna 2013

Sada kosmetických štětců


Dobrý středeční večer,
dnes tu mám pro vás recenzi na sadu kosmetických štětců od napodobovatelů značky MAC s motivy Hello Kitty.

Tuto sadu jsem si objednala z e-shopu Outlet-Madalen ( odkaz ), o kterém jste si mohly přečíst z mé recenze na paletku očních stínů. Paleta se mi moc líbila, komunikace s Magdalénou také, a proto jsem se rozhodla nakoupit další zboží.

Tato sada obsahuje 7 štětců a to konkrétně
- štětec na obočí
- 3 štětce na oční stíny
- štětec na tvářenku/pudr
- foundation brush
- stipple brush 

Štětce to jsou krásné, ale původně jsem si myslela, že se bude jednat o klasickou velikost štětců. Tuto sadu bych spíše popsala jako cestovní, jeden štětec se vám totiž vejde na délku dlaně.


Co se týče kvality tak si nemůžu ztěžovat. Jsou husté, jemné, ale štětec na tvářenku vypadá jako z jiné sady. Je totiž podstatně drsnější a podle mě by mohl být větší.Se štětci se mi dobře pracuje, a jsem zvědava na další které Outlet-Madalen chystá zařadit do svého e-shopu, měly by se totiž podobat štětcům od Sigmy. 

To je pro dnešek vše. Příště se můžete těšit na recenzi na Lednový Ladybox.

Ahoj ;) 

6 komentářů:

 1. Také u ní musím udělat objednávku až našetřím :D :).

  OdpovědětVymazat
 2. Od Madalen už mám objdnané štětce, jsou to ty,o kterých píšeš, že se mají podobat Sigmě, kdyžtak jukni ke mě, psala jsem o nich teď krátký článek :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem je původně chtěla, ale momentálně bych potřebovala jen kabuki.

   Vymazat
 3. wow, jsou skvělé :) přemýšlím nad objednávkou :) Na mém blogu probíhá GA- budu ráda za tvojí účast. http://nikol-kach.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat