úterý 5. února 2013

Bioderma Sébium H2O - micelární voda


Hezký večer milé čtenářky,
dnes bych vám ráda představila známou micelární vodu od značky Bioderma.

Tato micelární voda je jeden z mých tří nejdražších výrobků co jsem si kdy koupila. Na druhou stranu jsem jí koupila v lékárně když byla akce 1+1 zdarma za 505 Kč. Každá lahev má obsah 500 ml, jedna teda stála 252,50 Kč, což je podle mě nádherná cena za 0,5 l :)

Řada Sébium H2O je určena pro smíšenou a mastnou pokožku s nedokonalostmi - akné. Jemně čistí pokožku bez jejího vysušování, reguluje kožní maz, neobsahuje mýdlo a je vhodná i pro voděodolný makeup.

Jak jsem již uvedla, lahve byly dvě a jedna z nich měla upravené víčko a to tak, že na místo klasického otevírání umístili pumpičku určenou přímo na vatový tampónek. Přišlo mi to jako skvělá věc, ale voda občas skončí tam kde nemá, takže až tak skvělá věc to není, a to se doopravdy snažím ( teď vám možná připadám jak nemehlo ).


Účinnost této micelárky je ohromující. Dokonale vyčistí pleť a to i přesto, že si jí nejprve očistím od makeupu. Vatový tampónek je úplně černý až se zhrozím. Pleť mi nedráždí, po vyčistění je svěží, nevysušuje jí, ale trochu mi vadí její parfemace.

Na závěr bych napsala, že podle mě se nemusíte do této značky bát investovat, alespoň ne do této micelární vody Sébium, nebo micelárky z řady Sensibio určené pro citlivou pokožku, jejíž vzorek jsem také vyzkoušela. Určitě se vám to vyplatí.

Přeji hezký zbytek večera :)

2 komentáře:

  1. Nevíš do kdy to platí?

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Nevím jak u vás, ale u nás v lékárně tato akce již skončila. Mám jí totiž již nějakou dobu, ale s recenzí jsem chtěla počkat až si budu jistá s její účinností či naopak. Pokud tvá lékárna nabízí možnost zasílání novinek na email, určitě bych to využila, já takhle přišla na tuto akci od Biodermi ( Bioderma má akce docela často ).

      Vymazat