pátek 15. února 2013

Garnier Pure Matt Brusher Oil Control


Vítejte,
dnešní článek bude zaměřený na boj s akné a černými tečky - komedony.


Co jsou černé tečky? Asi víte o co jde, ale povězme si to ve zkratce. Černé tečky jsou ucpané póry, za které může nadbytek kožního mazu, který je přirozenou součástí pokožky. Spolu s nečistotami a mrtvými kožními buňkami vytvoří na povrchu pórů tzv. zátky - černé tečky. Pokud ucpané póry nečistíme, může vzniknout zánět, který se projeví hrbolkem, a následně bílým pupínkem.

Jak bojuji proti akné, černým tečkám? Objevila jsem pomocníka jménem Pure Matt Brusher Oil Control od Garnier.


' Vyjímečná technologie Exforbrosse se zaměřila na mastnou a problematickou pleť. Je příjemný a snadno se používá. Kartáček vytváří správné množství pěny a jeho jemné štětiny a drážky čistí pleť do hloubky. Gel se jednoduše nanáší i smývá a zanechává pleť čistou a jasnou.'

Tento přípravek jsem používala ráno a večer, a doopravdy byl znát jeho účinek. Černé tečky postupně mizely, ale občas jsem jim musela pomoci vytlačením prsty. Když toto děláte, tak si vždy berte čistý kapesníček, aby to potom nebylo ještě horší, a černá tečka či bulka se vám ještě více nezanítila a neroznesla všude po obličeji.

Balení - 150 ml, cena okolo 150 Kč

Máte s tímto přípravkem zkušenosti? A co vy byste doporučily?

2 komentáře:

  1. já jsem na černé tečky ještě nic účinného nenašla. asi se kouknu po tomhle gelu:)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Černých teček se podle kosmetiček zbavit úplně nedá. Můžeme pouze omezit jejich množství, což se mi podařilo právě s timto kartáčkem od Garnier. Chce to ale čistit pravidelně a pleť dočistit tonizační, nebo jako já, micelární vodou. Mě to pomohlo :)

      Vymazat