pátek 8. února 2013

Má kosmetika


Hezký páteční podvečer.
Vítám vás u dnešního článku týkající se kosmetiky a kosmetických pomůcek, které já používám.


Jelikož mnoho blogerek ukazuje svou oblíbenou kosmetiku za určitý měsíc, rozhodla jsem se ukázat vám tu svou, ale nebude se jednat o "hity" ledna, ale mou nejpoužívanější kosmetiku a kosmetické pomůcky.


Začneme mým oblíbeným makeupem od Gabriella Salvete - Matte. Jako vždy jsem si koupila nejsvětlejší odstín a to 01 sandy. I přesto, že je nejsvětleší který se u nás prodává, tak je o malinko tmavší než by měl, ale sehnat v Česku světlý makeup je zázrak. Má střední krytí, sice vám větší pupínky nezakryje, ale za to krásně matuje. Obsahuje bílý čaj a výtažky z ženšenu, neobsahuje oleje, a je vhodný pro všechny typy pleti.
Dále tu máme fixační pudr od Dermacol. Tento, ačkoliv dražší pudr, je naprosto úžasný. Dobře matuje a přesto po něm nevypadáte jako kdyby jste pomořily hlavu do mouky.
Následuje báze pod makeup Prime and Fine od Catrice. Tato narůžovělá krémová báze se dobře roztírá, ale pro ty z vás, kdo máte dlouhé nehty jako já, je nadlický úkol jí dostat ven z té malé skleněné dózičky. Makeup s touto bází drží dokonale.Mou oblíbenou tvářenkou se stala minerální tvářenka od kosmetiky e.l.f. Koupila jsem si hned tří odstíny, ale momentálně nejvíc používám odstín pink.Tato tvářenka vydrží na tváři celý den a má úžasnou barvu.
Na obočí používám paletku od značky Oriflame. Najdete v ní dva odstíny a fixační vosk. Používám ten tmavý stín a krásně s ním zvýrazním své obočí.Když se mi nechce moc líčit oči, použiji klasiku. Nakreslím si černou linku pomocí gelových linek od Essence. Ty drží jak přibité.
Řasy si zvýrazním pomocí řasenky od Gabriella Salvete. Krásně prodlouží a oddělí řasy bez nežádoucího slepení.Mými pomůckami jsou: 1) štěteček na oční stíny ( sada z e-shopu Outlet-Madalen ), 2) štěteček na obočí ( sada z e-shopu Outlet-Madalen ), 3) štěteček na gelové oční linky od Essence, 4) štětec na tvářenku a pudr od značky Ecotools, 5) stipple brush ( sada z e-shopu Outlet-Madalen ). Všechny štětce čistím přípravkem od značky e.l.f.

Tak to je má oblíbená kosmetika a kosmetické pomůcky které ráda používám. Jak se vám líbily a máte také svou oblíbenou kosmetiku? Podělte se se svými zkušenostmi.

ZeldaMartina

Žádné komentáře:

Okomentovat