sobota 2. února 2013

Paleta 88 očních stínů - Color


Vítám vás u slibovaného článku o další paletce očních stínů z e-shopu 'Outlet-Madalen'. Tentokrát se bude jednat o pestrobarevné odstíny. Pojďte se na ně podívat :)


Tato paleta obsahuje nádherné barvy od světlé žluté po tmavě hnědou. Jsou jak matné tak i lesklé a i se třpytkami. Nejvíce se mi líbí tyrkysová nebo pastelová růžová.


Pro tentokrát však musím zmínit nějaká negativa. Co mě trochu zamrzelo bylo, že paletka se hůře otevírá než ty předchozí, a její barvy už nejsou všechny tak dobře pigmentované jako u předchozích paletek. Všechny žluté stíny mi přijdou podobné, což bude nejspíš vyhovovat těm, které umí se stíny zacházet a stínovat, což já  popravdě neumím. A ještě jedna negativní připomínka, stíny se třpytkami práší, měla jsem je všude pod okem.


Ale i přes tyto nedostatky se mi paletka líbí, ty barvy jsou prostě nádherné.

To bude vše co bych k této paletce napsala.
Přeji příjemný zbytek dne ;)

6 komentářů:

 1. Krásné barvy, ale pořád se ujišťuji, že bych je všechny nevyužila a tak s nákupem váhám, ale paletka vypadá krásně... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, jsou to nádherné barvy a byla by škoda je všechny nevyužít. Určitě najdeš i menší paletky, které ti budou vyhovovat, a nebo si to rozmyslíš a koupíš tuto :)

   Vymazat
 2. Tuto paletku bych si nekoupila a to už z více důvodu.

  *špatně pigmentovaná
  *blbě se otevírá
  *Madalen jí má předraženou ( na takovém ebay se dá koupit do 200Kč i s poštovným

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu že se špatně otevírá, že barvy jsou špatně pigmentované - to jsou jen některé a je jich málo, a o ceně nevím, jinde jsem jí nehledala, ale mrknu se. Každému hold nevyhovuje to co ostatním :)

   Vymazat
  2. Ono je to hrozná škod, paletka vypadá fakt pěkně a barvičky jsou nádherné, bohužel k takové pigmentaci jim nepomůže ani kvalitní primer :/ Zato paleta 120 stínů kterou mám tak ta je skvěle pigmentovaná a otevírá se dobře :)

   Vymazat
  3. Mě, až na pár výjimek, barví krásně, alespoň mě to stačí. Je dobře že máš také svou oblibenou paletku :)

   Vymazat