neděle 10. března 2013

Členství Yves Rocher


Vítám vás u dnešního článku. Jste členy věrnostního programu Yves Rocher? Já ano.

Rostlinná kosmetika je jedinečná kosmetika, která přináší to nejlepší z rostlin pro krásu všech žen. Díky propojení znalosti přírody s vědeckým výzkumem odhaluje nejúčinnější rostlinné výtažky a zahrnuje je do složení svých výrobků tak, aby odpovídaly každému typu pleti. Zároveň má při vývoji stále na paměti vliv na životní prostředí. Účinnost, snášenlivost a etika - Výzkum Yves Rocher objevuje každý den různá tajemství rostlinného světa.

To bylo na úvod. Teď přistoupím k důvodu, proč vlastně píši tento článek. V sobotu jsem byla v obchodním centrum Forum v Liberci, a zamířila jsem do obchodu své oblíbené kosmetiky, i když je prozatím pro mě stále nová ( její výrobky jste mohly objevit v například v Ladyboxu ). Prodavačka se mě zeptala na věrnostní kartičku, kterou jsem neměla a tak jsem si jí zařídila. Překvapilo mě kolik výhod na začátek tato kosmetika nabízí. Hned jsem dostala nákupní tašku s logem Yves Rocher, obálku se vzorečkama, dvě poukázky na slevu - výběr mezi řasenkou k dalšímu nákupu nebo 40% sleva na jakýkoliv výrobek + líčení zdarma + sleva 250 Kč na jednu kosmetickou péči o obličej dle výběru, a několik letáčků. To není vše. Při každém nákupu dostáváte na kartičku razítka, a až zaplníte celé pole, tak si můžete vybrat slevu. Karta má tři úrovně, čím větší, tím větší sleva.

Zaujal vás tento článek?4 komentáře:

 1. už jsem hodně četla o výhodách, které YR nabízejí ;) ale zatím kolem jejich krámků jen mlsně chodím, uvidím, snad se někdy odhodlám :D nemám totiž moc ráda krámy, kde si mě všímají, radši nakupuji "sama" :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tomu rozumím. Také nemám ráda prodavačky které ti stojí jak se říká přímo za prdelí, ale v tomto krámku se mě prodavačka zeptala jestli sháním něco konkrétního, a když jsem řekla že se jen dívám, tak řekla v pořádku, kdyby něco tak se zeptejte. Takže jsem nebyla nervózní a v klidu si vybírala :)

   Vymazat
 2. tiež som sa nedávno stala ich členom :) niektorú kozmetiku maju super :)

  Štýl ženy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě se od ní líbí spousta věci a ani cenově na tom není špatně.

   Vymazat