sobota 6. dubna 2013

Skin79 - 3. část

Hot Pink Super Plus - podrobněji


Opět se vracím k bb krémům a značce Skin79.

Dnes vám chci ukázat pár fotek a krátké video o jednom z nejoblíbenějších bbčku této značky a to Hot Pink Super Plus.

Jak jsem psala naposledy, tento krém je tmavší barvy která po nanesení zesvětlí. I když jsou po aplikaci kruhy pod očima stále vidět, a dokonce mi připadá že je i zvýrazňuje, tak tón pleti je krásně sjednocený. Pokud máte pihy, tak s tímto bbčkem máte o problém vystaráno, stejně jako s červenými skvrnami.

Kdybych měla tento krém zhodnotit, tak bych řekla že je to průměrný bb krém pro nenáročnou pleť.

Fotky:


Video ukázka:
2 komentáře:

  1. Balení BíBíček skin 79 vypadají opravdu efektně, i když na cestování moc praktická nebodou (zlatá Missha), ale rozdíl mezi tím, jestli ho máš, nebo ne, mi moc markantní nepřipadá, v tom je zlatý Perfect Cover od Misshy. Na druhou stranu Ty zas tak velké krytí nepotřebuješ, narozdíl ode mě :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahoj :) Děkuji za tvůj názor. Ano, Mishha mi také připadá co se týče balení i krytí lepší. Skin79 byla má první značka 'pravých' bb krémů kterou jsem vyzkoušela. Když na internetu vidím akci/slevy, tak si koupím další. Ráda zkouším nové věci a doufám, že časem najdu takový bb krém, s kterým budu na 100% spokojená, a nebudu muset zkoušet další, i když pak bych neměla o čem psát, a na trhu se objevují stále nové a nové věci, kterým nelze odolat. Takže to vypadá, že s blogem jsem ješte neskončila :)

      Vymazat