úterý 28. května 2013

Hakuro

Část 1. - psaná recenze


Vítám Vás u dnešní recenze na kosmetické štětce od polské značky Hakuro.


Tyto štětce dnes už zná snad každá žena, která se alespoň trochu věnuje kosmetice. Vyznačují se svou kvalitou a zároveň svou přiměřenou cenou.

Už dlouho jsem si přála koupit "kabuki" štětec, a nakonec jsem se rozhodla koupit si ho, spolu s dalšími štětci, právě od této značky. Kvalita je opravdu dobrá. Nejsem moc velký znalec štětců, ale oproti těm z běžných drogerií nebo Avonu apod, je to neuvěřitelný rozdíl. Štětce jsou nádherně husté, jemné, tyto se vzhledově vyznačují svou silnou, ač na dotek příjemnou rukojetí. Jsou prostě super <3

Abych přešla k popisu a ukázkám, tak jsem si koupila tyto:

H79, H24, H51, H55


Všechny tyto štětce byly zabaleny do průhledných pouzder.


Další společné fotky:
Popis:

H79


Typ vlasu: přírodní, koza
Celková délka štětce: 18 cm
Délka vlasu: 1,5 cm ( přibližně )
Šíře vlasu: 0,8 cm ( přibližně )
Cena: 115 Kč

Štětec je vyroben z přírodního vlasu. Je určen k aplikaci očních stínů na celou pohyblivou část očního víčka a výše až k linii obočí, ale četla jsem, že některé dívky ho používají jako 'blending' brush - štětec na roztírání přechodů mezi jednotlivými stíny ( snad jsem to nezkomolila ). 
Já osobně ho používám na celé víčko a to i pod obočí. Například když si dávám bílý nebo nějaký hodně světlý podklad, a dále jinými štětci líčím tu podrobnější část oka. Na ohyb oka, vnější, vnitřní koutek se také chystám koupit štětce Hakuro, ale momentálně nejsou korunky. 
Je jemný a řekla bych na takový menší štětec poměrně hustý. Líčí se s ním ale bezvadně.H24


Typ vlasu: syntetický
Celková délka štětce: 18 cm
Délka vlasu delší části: 3 cm
Délka vlasu kratší část: 2 cm
Šíře vlasu v nejširší části: 2,3 cm ( přibližně )
Cena: 185 Kč

Štětec je určen k nanášení bronzeru a rozjasňovačů a jiných přípravků určených k modelaci tváře. Já ho používám na bronzer a někdy i na tvářenku. Má dokonale tvarovanou, zkosenou hranu, takže se s ním dá velmi dobře konturovat obličej, přesněji řečeno na zvýraznění lícních kostí.
Je velmi jemný, ale možná by mi vyhovovalo kdyby byl o trochu víc hustší, ale tak to nemění nic na tom, že se mi sním dobře pracuje. Horní kovová rukojeť je tvarována do placata, takže se mi dobže drží, ale záleží na vás zda vám vyhovuje spíše kulatá část rukojeti nebo ta placatá kovová.H51


Typ vlasu: syntetický
Celková délka štětce: 16 cm
Délka vlasu: 2 cm
Šíře vlasu: 3 cm ( přibližně )
Cena: 229 Kč

Tento štětec slouží k nanášení tekutých a minerálních make-upů. Je to ten štětec, kterému se říká "kabuki" a který jsem si moc přála. Je neuvěřitelně hebký, strašně příjemný na tváři, prostě na dotek je úžasný.
Používám ho na bb krémy, a i když jsou svou konzistencí hustší než make-upy, tak to ničemu nevadí. Krásně se s ním bb krém roztírá, nezanechává šmouhy. Než začnete s aplikací, musím ještě napsat, že výrobci doporučují štětinky trochu navlhčit vodou, aby vám štětec nevpil zbytečně moc make-upu/bb krému. A řeknu vám, že nějaká pravda na tom bude. Zkoušela jsem ho i bez navlhčení, a bb krém se mi nenanášel tak dobře, jako když byl navlhčený, roztíral se celkem ztuha.
Co bych ještě na závěr k tomuto štětci napsala je, že jsem zprvu měla obavy z jeho silné rukojeti. Ta je celkem baňatá, ale zvykla jsem si. Nanášení s tímto štětcem je hračka a jsem z něj nadšená, je výborný.
H55


Typ vlasu: syntetický
Celková délka štětce: 18 cm
Délka vlasu: 3,5 cm
Šíře vlasu: 4 cm ( přibližně )
Cena: 279 Kč

Poslední štětec který jsem si koupila, je štětec určený k aplikaci sypkých, kompaktních, bronzujících a minerálních pudrů.
Používám ho na sypký pudr, ale i na minerální tvářenku, protože i když je určený na nanášení pudru, tak mi přijde že není tak nafoukaný, široký, a je celkem hustý, takže nabírá větší množství, a podle mě by se na pudr hodil jiný štětec. K nanášení tvářenky se podle mě hodí daleko více. Ta se s ním nádherně roztírá.
Na dotek je opět velmi jemný, příjemný, a má opět baňatou rukojeť, vlastně celkově je silnější než například H51. Jsem s ním ale spokojená.Tak to by byla má sbírka nových štětců Hakuro. Doufám, že se Vám recenze líbila a napíšete mi, zda se Vám tyto štětce líbí tak jako mě či nikoliv.
Přeji hezký zbytek dne ;)


Žádné komentáře:

Okomentovat