úterý 18. června 2013

Avon

Clearskin Professional

Liguid Extraction Strip Gel anti-points noirs 

Slupovací maska na černé tečky s 0,5% kyselinou salicylovou


Vítejte u dalšího článku. Předem upozorňuji, že přípravek o kterém se níže dočtete, je pouze na vlastní nebezpečí - citlivost.


Když jsem viděla v katalogu tuto slupovací masku, říkala jsem si že by nemusela být špatná.  Vždyť na obrázku vypadá ( po nanesení ) jako silnější gumový proužek. To bude fajn. Jenže horší masku jsem v životě neviděla! 
Když masku nanášíte, vypadá jako tuhý gel. Po dobu jejího působení - přibližně 20 minut, maska zaschne. Pak následuje strhnutí. Já jsem se u toho málem počůrala. Promiňte mi to, ale vážně to tak bylo. Tuto masku bych srovnala s voskovými pásky například na knírek.


Navíc žádné černé tečky nevytáhla, ani "ň." 

Avon o této masce píše:
Ihned zmenšuje póry, zanechává je čistější a redukuje viditelnost černých teček. Tekuté složení masky se změní v pružný slupovací pásek, který snadno přilne i ke koutkům nosu. Pomáhá odstranit nečistoty a černé tečky.

Jak jsem již psala, vůbec to neplatí. pokud máte opačné zkušenosti, určitě mi je napište, třeba to neplatí u každého. Jediná viditelná věc byla, a to hodně, můj rudý obličej a na nose scvrklá kůže.

Obsah balení: 30 ml
Cena: 139 Kč ( ve slevě 109 Kč )
A co vy a slupovací masky? Jaká je vaše nejoblíbenější a nejúčinnější?

Žádné komentáře:

Okomentovat