sobota 15. června 2013

Hakuro

Štětce na oční stíny


Vítejte u dalšího pokračování recenze na kosmetické štětce Hakuro. Tentokrát Vám představím štětce na oční stíny.

Do mé sbírky přibyly tito krasavci:
H74, H70, H78

Tyto štětce jsem opět nakoupila na českém e-shopu ( zde ). Pokud se ptáte jak dlouho trvá e-shopu než zašle balíček, tak u mě to trvalo, i s čekáním na potvrzení objednávky a přijatí platby, přibližně týden, což je krásné.
Štětce byly opět zabaleny v průhledných pouzdrech, které si schovávám kdybych si je náhodou brala někam na cesty.

H74Typ vlasu: přírodní - koza
Celková délka štětce: 18 cm
Délka vlasu: 1,8 cm
Cena: 155 Kč

Tento štětec je určen k aplikaci a roztírání očních stínů v ohybu oka. 
Je velmi příjemný na dotyk, a ačkoliv by se zdálo že je poměrně veliký, tak se s ním dobře a přesně pracuje. Na fotce to tolik vidět není, ale ve skutečnosti se není vlas rovný a pak střižený dokulata, ale do špičky.
Má jedinou chybu, a teď také musím upozornit i na štětec H79, který má také vlas z kozy, že po vypraní se oba začaly třepit. Prostě ačkoliv jsem je myla jemně a nechala je samovolně uschnou, tak ty chlupy trčí všude možně okolo. Naštěstí to není tak hrozné, trčí jich jen pár, ale i tak to zamrzí.


H70Typ vlasu: přírodní - poník
Celková délka štětce: 17,5 cm
Délka vlasu: 1 cm
Cena: 109 Kč

Štětec je určen k aplikaci kompaktních a práškových očních stínů na celé víčko. Zakulacený tvar umožňuje jeho použití také pro aplikaci rozjasňujícího stínu pod linii obočí.
Tento štětec je velmi příjemný na dotyk. Je plochý, zakulacený, a proto má všestranné použití. Používám ho na horní víčko, ale také pod spodní linii řas.
S mytím nebyly problémy.


H78Typ vlasu: přírodní - poník
Celková délka štětce: 17,5 cm
Délka vlasu: 1,1 cm
Cena: 115 Kč

Tento štětec je určen k velmi precizní aplikaci očních stínů ve vnitřním i vnějším oka a podél spodní linie řas. Může být použít k rozmazávání oční linky ke vzniku tzv. kouřového líčení.
S tímto mylinkým štětcem dokážete divy. Opět je střížen do špičky. Práce s ním je velmi přesná, obzvláště pokud se chcete dostat do vnitřního koutku oka. Na spodní linii řas ho moc nepoužívám, linka je celkem široká.


Tak to byly mí nový přírůstci. Jsem s nimi spokojená až na ten problém se třepením u H79 a H74. 
Pokud máte zkušenosti s jinými štětci této řady, určitě se podělte o své zkušenosti, budu jen ráda.

Přeji Vám příjemnou sobotu ;)

4 komentáře:

 1. Já jsem se štětci taky spokojená:) jen se mi začíná loupat "rukojeť".. to mě trochu mrzí a také mám jeden štětec "z kozy" a hrozně mi na začátku pelichal.. a po té koze je opravdu cítit, trochu mi to vadí, ale snad se přes to přenesu:) jinak po vyprání už tolik štětinky nevypadávají, ale jak píšeš.. jsou celé "rozčepířené":/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tou rukojetí se mi to stalo u jineho štětce. Dočetla jsem se, že to způsobuje špatné zacházení u jeho mytí. Jednoduše řečeno, rukojeť ani kovová čast se nesmí namáčet jinak se zničí, odloupne. Proto si dávám už pozor.

   Vymazat
 2. A co štětce UBU? Máte někdo zkušenost? Narazila jsem na ně zde:http://www.fashiontasteshop.cz/kosmeticke-stetce-c94/ Líbí se mi to provedení. Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O těchto stětciíh jsem neslyšela, ale v té růžové vypadají nádherně :)

   Vymazat