čtvrtek 6. června 2013

Tangle Teezer

Profesionální kartáč na vlasy


Vítejte u dnešního článku. Dnes Vám představím tolik vychvalovaný kartáč na vlasy "Tangle Teezer", budete se divit.Tento kartáč vytvořil anglický kadeřník Shaun P., který chtěl tímto výrobkem ohromit celý svět. Když mi přišel balíček a já ho otevřela, tak jsem vytřeštila oči, ale ne údivem z nadšení, ale šokem! To není kartáč pro dospělé, ale snad pro děti. Říkáte si, že spousta holek ho miluje, ale nikde se nezmiňují o jeho velikosti. Je tak malinký, že se vejde celý do dlaně.Musím ho ale pochválit, že v rozčesávání vlasů mu to ale jde. Doopravdy, vlasy nádherně jemně rozčeše, jen kdyby se mě tak špatně nedržel v ruce. Když se mrknete zblízka, tak má dvojí délku hrotů. I jeho tvar se mi moc líbí.


Kartáč seženete např. na krasa.cz ( -zde- ). Prodává se v různých tvarech a tento i v několika různých barvách. Jeho cena na krasa.cz se momentálně pohybuje okolo 300 Kč v závislosti na barvě. Plná cena je okolo 600 Kč.

Kdybych věděla jak bude malý, tak bych si ho za tu cenu nekoupila. Co se dá ale dělat, že?

A co vy? Už jste o něm slyšely?

12 komentářů:

 1. Ja používam v podstate len tangle. Mám 2. Jeden vetši a tento kompakt je menší. Ale aj tak je podľa mňa super:)
  DanyLoveLife

  OdpovědětVymazat
 2. Ja no mam a supr ! Nezměnila bych. A jinak tento maly ma byt, je do kabely. Klasicky tangle je velký;)

  www.olivains.com

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to Vás holky poprosím o link, když bude tak hodné :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Češe dobře, jen jsem nevěděla že tento je malý, přála jsem ten velký, a cena za takového prcka je celkem dost vysoká, tak mě to zamrzelo.

   Vymazat
 4. Ono tenhle "compact" je o něco menší než klasický, je to proto že je vhodný na cestování atd :) ale taky jsem s ním moc spokojená, hlavně v tom jak krásně vlasy rozčeše

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, na cestování, do kabelky bude ideální. Vlásky umí dobře rozčesat, ale do ruky je malinký, špatně se mi drží. Časem bych si chtěla pořídit ten klasický, velký. Jsem ráda že jsi se svým spokojená ;)

   Vymazat
 5. Mám taky tenhle cestovní a znovu bych si ho rozhodně nekoupila. Rozčesávání nic moc, ale hlavně se mi z něj hodně mastí vlasy....

  OdpovědětVymazat
 6. viděla jsem ho u kamarádky, takže vím jak je maličký.. ale právě taky tím mě zaujal:) kamarádka si věčně stěžuje na zacuchané vlasy a Tangle teazer ji s nimi hodně pomáhá.. takže, opravdu mě láká:)

  OdpovědětVymazat
 7. Taky bych si ho už nekoupila... Nedám dopustit na kartáč z přírodních štětin :-) Recenze: http://www.marketavolfova.cz/2013/10/tangle-teezer-versus-kartac-s.html

  OdpovědětVymazat
 8. Já se vrátila ke klasickému hřebenu, teezer mi moc nevyhovoval, ale zase kamarádka si ho nemůže vynachválit.

  OdpovědětVymazat