pondělí 1. července 2013

Dovolená

Co jsem si koupila na dovolené


Čas dovolených a prázdnin je tu, a ani já jsem neotálela, a vzala si na týden dovču. Nejela jsem však nikam k moři, nýbrž jsme se s přítelem rozhodly trošku procestovat Českou republiku. Dnes jsme navštívily přehradu v Lesním Království u Dvora Králové.


To však ale není ten hlavní důvod proč píši tento článek.

Cestou zpět jsem navštívily drogérii DM, a objevila jsem tam, pro mě prozatím neznámé, novinky. Jednalo se o rtěnky ve tvaru srdíčka od značky Dermacol a dvě limitované edice od Essence - Guerilla Gardening a Sun Kissed.
A právě z limitky Sun Kissed jsem si koupila třpytivý pudr, který mě zaujal na první pohled.
Balení má 8,3g a jeho cena je 87,90 Kč.
Nechtěla jsem moc utrácet, proto to byla má jediná věc, kterou jsem si koupila, i když se mi tam líbily i jiné věci z této edice, jako například gelové stíny v krásné zlaté, vínové či modré barvě. I ta oranžová rtěnka nebyla špatná, jako by říkala "jsem meruňka, sněž si mě". Prostě měla krásnou barvu, ale sama dobře vím, že rtěnky od Essence jsou velmi málo pigmentované, a spíše bych je přirovnala ke slabšímu lesku na rty. Od edice Gardening mě zaujaly dvě gelové tvářenky, které jsou ve stejném balení jako oční stíny. Jednalo se o fialovou a sytě růžovou barvu, ani nevím zda by to pro mě nebylo moc výrazné.
Abych se vrátila zpět k pudru, tak ten obsahuje tři barvy. Hlavní barvou je zlatá, a v dolním okraji se nachází dva slabší proužky s hnědou-bronzovou a tmavě oranžovou barvou. Všechny obsahují třpytky a určitě to bude na léto dokonalý doplněk. Podle mě se tento pudr dá použít jako rozjasňovač, tvářenka a bronzer. Je to takový pudr 3v1.Obvykle se mi z limitek od Essence líbí jen pár věcí, ale tyto se jim opravdu povedli. Uvidíme jaké další novinky nám Essence přinese příště.

To je prozatím vše. Mějte se krásně a brzy ahoj ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat