pátek 12. července 2013

Yves Rocher

Ovale Lifting

Péče na povadlá víčka


Hezký a slunečný podvečer milé dámy. Dnes tu mám pro ty z vás, které trápí povadlá víčka, menší pomoc. Není to však levná záležitost.


Tento krém na povadlá víčka jsem si koupila před dvěma měsíci, kdy jsem uplatnila slevový kupon. Za původní cenu bych si ho nekoupila, protože by to bylo pro mě moc drahé, ale byla jsem s ním spokojená a pro ty z vás, co můžou utratit větší částku, se podle mě vyplatí do něj investovat.

Nyní si pojďme o něm říci podrobněji.

Začnu cenou, když už jsem se o ní zmínila:
cena 680 Kč
obsah 14 ml

Tento krém slibuje:
- okamžité vyhladí vrásky v okolí očí
- viditelně pozvedne víčka
- odstraní kruhy pod očima a oční váčky

Samozřejmě věk a stáří se nedá zastavit. Nikdy se úplně  nezbavíme vrásek, ale můžeme je alespoň maličko vyhladit a zpevnit pleť. Nejlepší lék na povadlou pleť je pít dostatečné množství vody, spánek, zdravá a pestrá strava a pohyb. Když tohle dodržíme, tak nebudeme vypadat jak scvrklá švestka, ale další roli hrají také geny.

To bylo jen tak úvodem. A jak tedy tento krém fungoval?
Můžu říci že jsem s ním byla spokojená. Oční víčka jsem měla povadlá, okolo nich menší vrásky, a pod očima mírně viditelné kruhy. Důvodem ke koupi krému byly hlavně ty povadlá víčka, člověk si připadá jak pes šarpej, ani se nemůže pořádně nalíčit.
Ovale Lifting mi sice víčka nenazdvihl, ale trochu je zpevnil, a ty menší vrásky jsou dnes mini. Kruhy pod očima se mi mění podle stresu, a ten žádný krém nevyléčí.
Co se týče vůně, tak je bez parfemace, je bílý-možná malinko nažloutlý, nebarví, po nanesení máte trochu mastná víčka.

Ofotila jsem složení, ale je v angličtině ( pro zvětšení klikněte na obrázek ):


Jsem ráda že jsem ho mohla za levnější cenu vyzkoušet, ale příště bych si ráda koupila oční krém od L'Oreal Paris, na který jsou dobré recenze.

To by bylo vše ke krému na povadlá víčka, přeji hezký zbytek dne ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat