středa 28. srpna 2013

Ladybox

Srpnový Ladybox - odzkoušeno


Tak už nám uplynula nějaká doba od vydání srpnového Ladyboxu, a já vám nyní můžu podobněji napsat jaké byly mé dojmy.


Srpnová krabička přišla, jak jste mohly vidět ve videu, opět v růžovém kartonu. Samotný Ladybox byl ve slavnostním "hávu" a to přesněji v tmavě šedo - růžové kombinaci. Tyto barvy se mi líbí a ani mi nevadí větší zdobení. Co mi ale vadilo byl dopis - kartička s popisem výrobků. Člověk aby si na to vzal lupu. Kdo má číst ty pidi bílá písmenka na růžovém podkladu?


V krabičce jste mohly objevit:

Korres - Lip Butter
6 g, plné balení ve vybraném odstínu


LB: "Výživný balzám dodá vašim rtům hydrataci a lesk. Hutná textura..."

Toto máslo na rty mi udělalo největší  radost. Obsahuje bambucké máslo a rýžový vosk, a má všestranné použití. Dá se použít nejen na rty ale také jako tvářenka. Obojí jsem vyzkoušela a byla jsem spokojená. Navíc docela pěkně voní.


Inglot - oční stín
2,5 g, plné balení ve vybraném odstínu


LB: "Značka Inglot nabízí profesionální kvalitu za přijatelné ceny. Stíny jsou pigmentované..."

Tyto stíny jsou celkem známé, už jednou byly v boxu, a nejen stíny, ale i tvářenka. Co mě zarazilo když jsem prohlížela ostatní blogy bylo, že LB píše že daly do boxu stíny ve vybraných odstínech, ale já viděla u všech jeden a ten samý. Nevadí mi to, barva se mi líbí a ani bych jí neměnila, jen mě zajímalo jaké odstíny ještě byly v boxech.


Pure Fiji - šampon a kondicionér z kokosového mléka
30 ml, cestovní balení ve vybrané variantě
Od Pure Fiji jsem v dřívějších boxech našla krém a olej se stejnou vůní a moc se mi líbila. Šampon i kondicionér mají tu samou krásnou vůni a vlasy voní celý den. Kromě vůně jsem ale nezaregistrovala nějaké další zajímavé účinky.


Ryor - uvolňující mátový gel
50 ml, cestovní balení 


Uvolňující gel na nohy s vysokým obsahem silice z máty polní. Krásně chladí, ale také štípe do očí. Znáte tygří mast? Tak asi tak nějak vás budou štípat oči. Účinek jsem zaznamenala jen půl hodiny, pak pominul.


TMT Inca Oil - Pandora oil
3 ml, vzorek


Tento vlasový olej má prý vlasy revitalizovat, zabraňovat jejich stárnutí, eliminovat poškození třepící konečky. Bohužel jsem toto po dvou odzkoušení nemohla posoudit. Vlasy byla ale jemnější.


TMT - Cristall ligudi Latte
6 ml, vzorek


Toto mléko má hydratovat a napravit vaše suché a krepaté vlasy. Nevím jak vy, ale já jsem si připadala jak kdybych si dávala na vlasy pánskou kolínskou. Vonělo šíleně ale vlasy byly hezky lesklé.


Lee Stafford - Spray shine
50 ml


Bonus ve formě spreje pro lesk vlasů mě stejně jako jeho kolega suchý šampon vůbec nenadchl. Nezaznamenala jsem žádný převratný lesk.


Kdybych měla celkově popsat mé dojmy, tak mě tato krabička moc nezaujala, protože mi výrobky nepřišly, až na máslo Korres, vůbec zajímavé.

Jaký máte názor na tuto srpnovou krabičky vy?

2 komentáře: