pondělí 12. srpna 2013

Řasy

Natáčení řas


Přály byste si mít okouzlující řasy? Natáčíte si je? A máte raději kleštičky či kulmy? Zjišťovala jsem co mi bude více sedět.


Asi každá z nás si přeje mít krásné, dlouhé, natočené řasy. Některá je má od přírody, některá z nás jim musí pomoci. Proto jsem se rozhodla koupit si kleště, ale také jsem zkusila kleště tepelné.


Klasický kleštičky se dají sehnat snad v každé drogérii. Záleží jen na vás zda si vyberete celokovové, se silikonovou rukojetí. Výběr je veliký ale výsledek vám udělají stejný. Tepelné kleště jsem sehnala z Oriflame, ale také je nabízejí na krasa.cz
Já jsem se jich zprvu bála. Bojím se všeho cizího co se dotýká mích očí, i s očními kapkami mám problém. Po čase jsem se bát přestala, chce to jen cvik.


Tepelné kleště, kleště na tužkové baterie které nahřívají malý drátek uvnitř, mají jiný tvar než ty klasické ( viz foto ). 


Nahřívání chvilku trvá a nemusíte se mát že to bude velký žár. Buďte ale opatrné, i to malé teplo je nepříjemné když se štípnete do víčka. Při aplikaci musíte knoflík dotáhnout až nahoru, jinak nebudou mít ten správný efekt, a také musíte chvíli nespouštět než se řasy natočí.


Klasické kleště jsou malé, vejdou se všude, vidíte přes ně a nepřekáží vám ve výhledu plast.


Natáčení s nimi je snadné, rychlé. Jen zmáčknete rukojeti k sobě a je to. Ovšem i tak si dávejte pozor na skřípnutí víčka.


Oboje kleště vám udělají krásné řasy. Záleží jen na vás jaké si oblíbíte. Já bych řekla že ty klasické jsou asi lepší a hlavně rychlejší. Hlavní je, že nikdy předtím jsem takové řasy neměla, teď jsou mnohem krásnější, a po nalíčení se mi zdají dokonce i delší.

Také používáte kleště na řasy?

4 komentáře:

 1. Ja občas používam klasické kliešte. Občas si dopomáham tým, že ich jemne nahrejem fénom :)
  Tepelné by som sa asi bála použiť.

  http://www.margifashion.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, pokud si nahříváš klasické kleště, že těch tepelných by ses bát nemusela :)

   Vymazat
 2. Já používám pouze řasenku, nějak se kleštiček bojím :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se také bála a pořád si dávám pozor. Výsledek je ale úžasný :)

   Vymazat