středa 11. září 2013

Avon

Anew Vital BB / Solutions BB 


Je tu polovina pracovního týdne a jak ten čas běží, tak i lépe poznávám svou kosmetiku. V tomto článku vám ukáži jak nový bb krém od Avonu, tak vám také napíší co nového jsem zjistila o bb krému Anew Vital.Solutions BB cream SPF 15


Nejprve začnu s novinkou. Ona to zase taková novinka tedy není, Avon ho už nějakou dobu nabízí, ale na mém blogu je novinkou.Musím i hned napsat, že mě velice zklamal svou barvou. Na rozdíl od Anew, který má přirozený odstín,  je Solutions úplný opak. Pokud máte hodně světlou bělejší peť, tak nebude pro vás. Tento bb krém je spíše do oranžova.


Jeho vlastnostmi mají být
- hydratace a výživa
- sjednocení pleti a redukování červených míst
- zakrytí nedostatků
- rozjasnění pleti
- ochrana díky SPF 15

Hydratuje velice dobře, je velice řídký ale dobře se nanáší i roztírá. Avšak vůbec nekryje a po nanesení vypadám jak vybledlý pomeranč. Pro můj odstín pleti se bohužel nehodí. Docela bych ho přirovnala odstínem k matujícímu bb od Garnier, ale ten pleť zmatnil doopravdy hodně. Co bych ještě mohla napsat je, že je mírně parfémovaný, a spíše než k bb krému bych ho přirovnala ke krému tónovacímu.


Anew Vital BB cream SPF 20


Nyní vám napíši pár dodatků k minulému článku týkající se tohoto bb krému Anew.
Oproti letnímu horkému počasí, kdy se teploty pohybovaly okolo 30 stupňů, a kdy jsem tento bb krém zavrhla kvůli jeho výdrži, můžu nyní říci opak. Ano, omlouvám se, ale v létě držel úplně jinak. Teď, když jsou teploty poměrně nízko, jsem mu dala další šanci a jsem s ním spokojená. Má krásnou barvu, je sametový na dotek a jeho výdrž je nyní v "chladnu" je přibližně 6 hodin.


Srovnání se SolutionsDoufám že mi prominete že měním svůj názor, ale počasí dělá své.

Přeji hezký zbytek dne ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat