sobota 28. září 2013

Wonder & Double Eyelid Tapes

Pásky na nadzdvižení a projasnění očních víček


Vítejte u slibovaného článku.

Nedávno jsem vám psala o očních páskách, které vypadají jako průhledné samolepky, a používají se na nadzdvihnutí povadlých očních víček, nebo na jejich projasnění. Dnes vám ukáži na fotkách jak vypadají. A proto, že nevím zda na těch fotkách budou dobře viditelné, tak jsem se rozhodla natočit i video. To se ovšem neobešlo bez přeřeků, to bych ani nebyla já. Tak tedy jdeme na věc.

Než začnu ukazovat a popisovat různé druhy těchto pásků, musím vám napsat, že se používají pod makeup a oční stíny. Víčka nesmí být mastná a musí být důkladně vyčištěná, jinak vám pásky nebudou dobře držet.

K různým typům pásků dostanete pomůcku která vypadá jako vidlička. Ta vám pomůže najít nový ohyb oka. Ten potřebujete znát proto, že pod ohyb oka se umisťují tyto pásky. Povadlá kůže zmizí v nově vytvořeném ohybu.

Koupit si je můžete například na eBay. Double eyelid tape stojí okolo 1,99 Liber, Wonder eyelid tape okolo 8,99 Liber ( pozn.: na videu říkám cenu pouze k Double eyelid tape ).

Takže nyní se najdeme nový ohyb oka. Nemusíte používat přidanou vidličku, vystačíte si s pinzetou či špejlí. Na nalezení nového ohybu existuje více způsobů. Buď se přejedete plochou stranou vidličky v ohybu, nebo do ohybu opatrně zapíchnete hroty. Následně se vám tak vytvoří ohyb nový.
Double Eyelid Tape

Tyto pásky moc nepoužívám. Slouží pouze k projasnění oka. Jsou jednostranné - mají jednu stranu lepící, a jsou vroubkované, tudíž každé líčení je na nich vidět, namalovat si můžete pouze linku, která nebude zasahovat na pásek. 
Na fotkách můžete vidět "bublinky", každá se dá rozdělit na dvě části, každá půlka patří na jedno víčko. Pásek se opatrně sloupne pinzetou a nalepí 'pod' ohyb oka. Následně se musí pořádně uhladit, jinak bude vidět ( pozn.: na videu uvidíte že jsem jí pořádně neuhladila ). Oko je po aplikaci projasněné a lépe viditelné. 


Wonder Eyelid TapeTyto pásky jsou podle mě lepší než předchozí a určitě je uplatním víc. Jsou oboustranné - obě strany pásků jsou lepící. Pásky jsou opatřeny tvrdším, ochranným páskem, který se musí před použitím nalomit. Následně se průhledný a čistý pásek sundá pinzetou nebo přiloženou vidličkou, a nalepí se do 'nového' ohybu oka. Ten vytvoříte pomocí vidličky, pinzety či špejle. Pamatujte na to, že pásek musí být přilepen výš než je váš původní ohyb, jinak nesplní požadovaný úkol ( pozn.: na videu opět pásek nalepím špatně ).
A jak to funguje? Když se pásek nalepí do nového ohybu, tak se druhou stranou vidličky musí vtlačit do oka. Tím se přebytečná kůže také vsune do ohybu a vznikne ohyb nový.
Musím pořádně trénovat, protože ještě se mi pořádně nedaří pásky nalepit na správné místo. Někdy to vyjde skvěle, někdy je nalepím moc nízko. Nejvíc se mi nedaří když se snažím aby to bylo perfektní, určitě jste si toho všimly na fotkách. Hold každý den není posvícení.

Co se týče jejich výdrže, tak double vydrží celé dopoledne, a wonder vydrží celý den. Double jsem na víčkách vůbec necítila, ale wonder mě malinko táhnou. Je to nezvyk mít něco navíc na víčkách, ale jde si na to zvyknout.
To by bylo k těmto páskám vše. Pokud máte jakýkoliv dotaz, určitě se zeptejte.
Prozatím ahoj ;)

10 komentářů:

 1. Ahoj, moc užitečný článek ☺. Můžu se zeptat kde jsi je koupila?? Myslím jako v ČR nebo na českých stránkách...

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, moc užitečný článek ☺. Můžu se zeptat kde jsi je koupila?? Myslím jako v ČR nebo na českých stránkách...

  OdpovědětVymazat
 3. Jak vidím, tak se tam platí přes Paypal a já bych potřebovala spíš dobírkou..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, protože to je ze zahraničí. Pokud máš zájem, nějaké ti pošlu, jen napiš email ;) ZeldaMartina@gmail.com

   Vymazat
  2. To by jsi udělala? Tak to moc děkuju 😊 ririhana6@gmail.com

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj, nedávno som našla tento tvoj článok a ako som si všimla je už dva roky starý a preto by som sa ťa chcela spýtať, či si wonder páskam zostala verná, tiež či to lepidlo v nich ti nespôsobilo žiadne problémy (vyrážka a pod.), lebo aktuálne rozmýšľam, že si ich zadovážim len sa trochu bojím toho lepidla v tom, keďže mám citlivú pokožku a neviem ako zareaguje (škoda, že sa nedá kúpiť len jeden pár na skúšku, lebo sú docela drahé). A druhá vec: niektoré zahraničné blogerky tvrdia, že po cca 3mesiacoch používania týchto pások si ich očné viečka tak na to zvykli, že už držia samé s novo urobeným ohybom. Môžeš toto potvrdiť?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, omlouvám se že odepisuji až teď. Pásky už moc nepoužívám, ty double jsem vypotřebovala, a jak píšeš jsou drahé, další jsem si už nekoupila. Mám jen ty jednoduché, občas si je nasadím, ale mám tak mastná víčka, že mi na nich dlouho nevydrží. Ty double byly moc fajn, ty doporučuji, a nikdy jsem na ně žádnou alergickou reakci neměla.

   Vymazat
 6. Ahoj! chtěla jsem se zeptat jestli bys neměla ještě nějaký pásky nazbyt a nebylo by možné mi nějaké prodat? :) nutně je potřebuju a z ebay je koupit nestíhám! pokud by to bylo možné, napiš mi prosím na ng.dieulinh@email.cz. Děkuju moc!

  OdpovědětVymazat