pondělí 7. října 2013

Essence

Oční stíny Eye Sorbet


Vítejte u dnešní recenze na oční stíny Eye Sorbet od kosmetiky Essence.

Tyto stíny mě na první pohled uchvátily tak, že jsem nevěděla jaký odstín si vybrat. Celkově je jich šest a jsou okouzlující. Použít je můžete nejen jako stíny, ale také jako rozjasňovač.

Mají pěnovou konzistenci, odstíny to jsou světlé ( jen ta hnědá je tmavší ), a nádherně se třpytí. Pokud chcete výrazný efekt, není problém barvu navrstvit a vznikne lesk jako blesk.  Nebo jen pro projasnění vnitřního koutku vám postačí malá ťupinka.

Já si vybrala odstín 02 illuminating rasberry.Barva se dobře nanáší, na víčku vydrží poměrně dlouho, a krásně se třpytí ( opět se opakuji, já vím ). Co mě trošku zamrzelo bylo, že mi víčko prvních pár minut trochu pálilo. Nebylo to nic hrozného a brzy to přestalo. Kdybych měla popsat barvu samotnou, tak má více odlesků. Já v ní vidím převážně růžové, dále stříbrné a modré třpytky.


Líbí se vám?

2 komentáře:

  1. Mě ty novinky od Essence moc neberou a tyhle stíny už vůbec. Zkoušela jsem je z testeru hned během prvních dnů a už cuckovatěly a něco mi říká, že se to celé nakonec scvrkne do kuličky jako to umí ta jejich pěnová tvářenka :/

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já je mám už od září a pořád drží pohromadě :)

      Vymazat