středa 30. října 2013

Essence

Korektor Stay Natural Concealer


Hezkou středu milé čtenářky.


Trápí vás kruhy pod očima? Mě také. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet nový korektor a to od kosmetiky Essence. Jenže moc velký zázrak to není, a jak se říká, pokud chceš kvalitu musíš si připlatit ( samozřejmě existují vyjímky ). Asi si vážně našetřím na kvalitnější kosmetiku.


Tento korektor je ve formě fixu a má plochý štěteček. Dostupné jsou 4 barvy, a já si vybrala odstín 03 soft nude, který mi přišel nejsvětlejší. Nanášení je snadné, ale musíte ho pořádně rozetřít prsty či štětcem na korektor, s jeho vlastním štětečkem ho do ztracena nerozetřete. 


Jak můžete vidět na fotkách, na ruce vypadá mnohem světlejší než na papíře. Když ho totiž nanesete na kruhy pod očima, tak je zprvu tmavý a následně zesvětlí. Proto pokud se ho rozhodnete koupit, raději chviličku při jeho zkoušení počkejte.

A teď to hlavní - krycí schopnosti a výdrž. Kdybych ho měla oznámkovat jako ve škole, tak bych mu dala za 4. Barvu má sice pěknou, téměř totožnou s mou pletí, ale strašně rychle se vsákne, a kruhy jsou opět znovu ani ne po hodině vidět. Takže je to korektor, jak se říká, na dvě věci ( určitě víte na jaké ).

A co vy a korektor? Jaký je podle vás ten nejlepší?

4 komentáře:

 1. Mně přijde, že mi tohle dělá většina korektorů, i ty, které se ostatní chválí :D

  Beauty District

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uvidíme, zkusím ještě jiný a snad trefím na ten pravý :)

   Vymazat
 2. Já jsem ho taky měla..a taky jsem s ním byla spíš nespokojená!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Má hezkou barvu, ale to je asi tak všechno, bohužel :'(

   Vymazat