středa 2. října 2013

Kosmetické štětce

PetraLovelyHair - sada kosmetických štětců


A máme tu, pro většinu z nás, střed pracovního týdne a sním i nový článek. Blogerka PetraLovelyHair vydala svou novou sadu kosmetických štětců, a musím říci, že se jí opět moc povedla.


Tato sada obsahuje celkem šest štětců určených na oční stíny a obočí. Objednat si jí můžete na: ZDE, a stojí 690 Kč. Petra občas dělá nějaké akce - slevy. Pokud se vám to zdá moc, možná se dočkáme nějaké té slevy, jako tomu bylo u jejích předchozích vlastně navrhovaných štětců.

Celá sada je zabalena do krásného, pevného pouzdra s logem Petra Lovely Hair, které je také moc pěkné, a určitě bude vhodné i do kabelky.


Všechny štětce měří okolo 17 cm, vlas je syntetický, rukojeť je ze dřeva a kovu.

V sadě naleznete štětce:

P01 - štětec na nanášení očních stínu na celé víčkoP02 - štětec na blendingP03 - zkosený štětec na oční linky nebo na dokreslení obočíP04 - štětec na oční linkyP05 - tužkový štětec pro precizní vykresleníP06 - plochý štětec na nanášení očních stínů čí krémových produktůJsou to moc krásné štětce. Délka rukojeti mi vyhovuje, vlas je na dotek pevný a hustý, dobře nabírá sypké stíny, a při líčení je velice jemný. Jen doufám že se růžová barva nevymyje jako u Flat Top, byla by to škoda, růžovou mám ráda.


Celkově jsem s těmito štětci moc spokojená a nezbývá mi nic jiného než Petře opět pogratulovat.

Co jim říkáte vy?

Žádné komentáře:

Okomentovat