neděle 24. listopadu 2013

Avon

Čištění pleti

Clearskin profesional 1

Clearskin pore penetrating


Čistíte si pravidelně svou pleť? Používáte peeling? Já vám dnes ukáži dva, jeden na denní použití a jeden který se používá dvakrát týdně.


Tyto dva výrobky jsou perfektní, bez nich se prostě neobejdu. 
Na fotce šedivý peeling professional používám každý den, obsahuje malé perličky které odstraní odumřelé buňky. Výhodou tohoto peelingu je, že se dá nejen používat každý den, ale také že ho můžete použít i jako pleťovou masku. Navíc není tak agresivní jako klasický peeling.
Bílý peeling pore penetrating je peeling, který můžete používat maximálně dvakrát týdně. Je silnější než professional a čistí více do hloubky. Uvolňuje ucpané póry a odstraňuje nadbytečný kožní maz. Navíc voní jak peprmint ( alespoň podle mě ).


Clearskin Professional 1 Deep Pore Cleansing Scrub


Avon: "Chladivý, hloubkově čistící peeling s obsahem kyseliny glykolové a kyseliny salicylové pomáhá vylepšit strukturu pleti náchylné k tvorbě akné. Krémové složení obsahuje perličky, které odstraňují odumřelé kožní buňky."


Peeling svým vzhledem připomíná zubní pastu s mikrogranulkami. Je bílý a perličky jsou modré. Krásně a jemně vyčistí pleť aniž by jí podráždil. Používá se na navlhčenou pleť a krouživými pohyby jím pleť masírujete. Následně peeling smyjete vodou. A jak jsem už psala, dá se použít i jako pleťová maska. Jednoduše ho nanesete na pleť, necháte zaschnout, a přibližně po 20 minutách ho smyjete opět vodou. Výsledkem je svěží čistá pleť.

Obsah balení 125 ml, cena 139 Kč
Clearskin Pore Penetrating Invigorating Scrub


Avon: "Krémové složení s jemným peelingovým účinkem. Obsahuje výtažky z ořechu a eukalyptu, který čistí póry a zlepšuje jejich vzhled. Vhodný pro všechny typy pleti."


Ačkoliv Avon píše že je jemný, mě přijde mnohem drsnější než professional. Má světle zelenou barvu a svým složením připomíná písek. Pleť vám krásně a pořádně 'oškrábe', navíc krásně voní. Používá se také na navlhčenou pleť a krouživými pohyby jej masírujte. Dávejte si pozor aby jste nečistily moc dlouho, hrozí podráždění pleti. Jeho smytí vám zabere asi trochu více času. Písek je opravdu všude a už když si myslím že mám obličej čistý, tak se zase někde objeví. Výsledek ale za to stojí, krásně vám uvolní ucpané póry.

Obsah balení 75 ml, cena 99 Kč.Cleanskin Professional používám již několik let a jsem s ním moc spokojená. Až ho vypotřebuji, vyzkouším peeling Himalaya který byl v listopadovém Ladyboxu. 

A co vy? Používáte peelingy? 

Žádné komentáře:

Okomentovat