úterý 26. listopadu 2013

Sleek

Tvářenka Sleek - Antique


Dobrý podvečer milé dámy,
dovolte mi představit tvářenku Sleek. Než začnu s popisem a ukázkou fotek, ráda bych vám ještě napsala, že vám postupně ukáži hned čtyři odstíny - Antique, Flushed, Rose Gold a Pomegranate. Dnes začnu se 142 Antique.

Tvářenky Sleek jsou u nás velmi známé a to nejen tvářenky, ale celá jejich kosmetika. Jsou kvalitní, mají dobrou pigmentaci a přiměřenou cenu. Pro zajímavost obsah paletky ( já ukazuji mono paletky, existují i duo a trio ) je 8 g a cena na českých e-shopech se pohybuje okolo 150 - 200 Kč. Já nakupovala ZDE


Nejdříve začnu popisem paletky. Balení má krásné, matně černé s lesklým nápisem ( který se mi strašně špatně fotil ) a bytelné. Opravdu je zázrak tuto paletku vůbec otevřít. Já osobně na ní musím používat pinzetu, kdybych jí chtěla otevřít normálně, tak si asi vyrvu všechny nehty. Uvnitř paletky nalezneme, krom samotné tvářenky, také kvalitní zrcátko, není to takový ten celofán který mají některé tvářenky, stíny apod.


Nyní přecházíme k samotnému odstínu. Antique se zdá na první pohled tmavá, ale ve skutečnosti je to krásná, středně hnědá barva s růžovým nádechem. Obsahuje droboučké stříbrné třpytky, které se však při líčení hezky ztrácí, záleží tedy jen a jen na vás, jak výrazného efektu chcete dosáhnout.


Její výdrž je celkem dobrá, u mě vydrží celé dopoledne, pak se začne ztrácet. Celkově jsem tedy s touto tvářenkou i odstínem spokojená, jen to otevírání by mohly vylepšit. Zas na druhou stranu máte jistotu, že se vám např. v kabelce neotevře :)

Než se rozloučím, ráda bych vám ještě ukázala minutové video.
To je pro dnešek vše. Příště nás čeká odstín Flushed. Ahoj a přeji hezký večer ;)

4 komentáře:

 1. Vypadá dobře :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Ano, je krásná a počkej až uvidíš ty ostatní. Sleek má vážně pěkné odstíny.

  OdpovědětVymazat
 3. Krásná, už už jsem si říkala, tu musím mít, ale myslela jsem, že je matná a není:(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na první pohled se zdá být matná, ale má perleťový nádech a obsahuje třpytky. Hodně jsem o ní četla, že na fotkách vypadá úplně jinak než ve skutečnosti, proto jsem všechny tvářenky raději natočila, snad jsou tam ty odlesky dobře vidět.

   Vymazat