čtvrtek 28. listopadu 2013

Sleek

Tvářenka Sleek - Flushed


Vítám vás u dalšího odstínu tvářenek Sleek. Dnes vám ukáži odstín Flushed.Balení je samozřejmě stejné, to asi popisovat už nemusím, ale stejně musím říci, že už nemusím používat pinzetu. Přišla jsem na to, že stačí nehet strčit doprostřed, trochu víčko podebrat a čekat na cvaknutí. Tradáá, paletka je otevřena a bez zlomení nehtů. 
Další věcí kterou bych chtěla říci na úvod je, že tento odstín, stejně jako předchozí Antique, je spíše matný a trochu práší. Pokud budete blog sledovat dále, uvidíte rozdíl v následujících dvou paletkách o kterých budu psát. Tak to je na úvod vše, jdeme dál.

Samotná barva Flushed je tmavší červená, a ačkoliv to na fotkách není vidět, obsahuje stříbrné třpytky. Je jich asi tak o polovinu méně než u Antique, a po nanesení téměř zmizí. A jak jsem uvedla již v úvodu, zdá se mi že obzvlášť tento odstín práší a při líčení musím dát silnější vrstvu. Na tvářích vydrží podobně jako Antique, takže asi tak celé dopoledne.

Kdyby se někdo divil proč mám na fotkách ruce jednou světlé a jednou tmavé, tak je to proto, že se snažím fotit jak na sluníčku, tak i v šeru pro lepší představu jak tvářenka vypadá. 

Na závěr tu pro vás mám ještě minutové video. Přeji příjemný večer ;)Žádné komentáře:

Okomentovat