čtvrtek 5. prosince 2013

Super Playboy For Her

Toaletní voda


Přeji hezkou, ačkoliv mrazivou středu. Aby jsme tolik nemyslely na zimu, ráda bych vám představila květinově-ovocnou toaletní vodu od značky Playboy.
Tato 'toaletka' byla vytvořena s pánskou verzí vůně Super Playboy For Him, a na trh byla uvedena v tomto roce - 2013. Určitě obě všichni znáte z televizní reklamy, a pokud ne, mrkněte na video for hervideo for him ( klikněte na odkazy ).

Hlavou této květinově-ovocné toaletní vody je mandarinka, srdcem je frézie a strelicie, základ tvoří ambra, pižmo a santalové dřevo.

Kdybych měla sama popsat tuto vůni, tak bych o ní řekla, že je určena spíše pro mladší dívky které se rády baví. Je jemná, a i když je sladší, tak není těžká. A z vlastní zkušenosti můžu říci, jelikož mám raději jiné typy vůní, tak mě z ní nebolí hlava, a krásně s mou kůží splyne, tudíž jí necítím, a tak to má být.

Balení je velmi roztomilé, víčko připomíná proslulého králíčka Playboy, obsah je 30 ml, cena se pohybuje okolo 150 Kč.

Na závěr bych chtěla poděkovat Blogerkám - Blogerky.cz které toaletní vodu zdarma poskytli k zrecenzování, a také bych vás chtěla informovat o soutěži. Zapojte se do hry Super Playboy a vyhrajte každý den jeden balíček nové vůně, nebo hlavní cenu - zážitek dle vlastního výběru v hodnotě 20.000 Kč. Připravte se na akci, PRESS TO PLAY! Hrajte na www.playboy-vune.cz

Jak se vám toaletka líbí?

Žádné komentáře:

Okomentovat