úterý 10. prosince 2013

Vivo - 12 shade eyeshadow palette

Vivo colour eye palette block


Hezké úterý milé čtenářky.
Máte rády paletky očních stínů? Líbí se vám Naked 2 od Urban Decay a nemáte na ní dost peněz? Nevadí vám napodobeniny? Tak čtěte dál.


Tato paletka je tzv. dupe paletky Naked 2, která je proslulá po celém světe. Ne všichni si ale za ní můžou dovolit zaplatit 1400 Kč. Proto jsem se rozhodla koupit si Vivo. Ta stojí 175 Kč ( e-shop ) a její obsah je 8,4 g.

Paletka je plastová. Její víko se dobře otevírá, ale mohlo by lépe držet. V paletce naleznete pěnový aplikátor, který je úplně obyčejný. Na zadní straně naleznete popis jednotlivých stínů, životnost apod.
Samotné odstíny jsou velmi pěkné, hlavně ty třpytivé, ale abych nepředbíhala, obsahuje tedy celkem 12 stínů - 3 matné a 9 lesklých. Ty lesklé stíny jsou velice pěkné, výrazné, dobře pigmentované. Matné stíny jsou také pěkné, ale odstín Night a Sand jsou pigmentované méně, při nanášení na ně musím více přitlačit a použít více vrstev. 

Celkově se mi paletka velmi líbí, její kovové odstíny jsou překrásné a dá se s nimi vytvořit mnoho variant líčení. Určitě si s ní vyhrajete.
Jak se vám líbí?

2 komentáře: