středa 8. ledna 2014

L'Oréal Paris

Miss Manga Mega Volume Mascara


Dobré odpoledne.

Máme tu středu a já bych vám dnes ráda ukázala novou řasenku od L'Oréal paris, která se jmenuje Miss Manga. Pro ty z vás, kdo neví co to je manga, tak manga je grafická novela ( komiks ) pocházející z Japonska. Její historie je poměrně dlouhá a z nějaké četby můžu zmínit například Angel Sanctuary nebo I"s. Mangu mám moc ráda a stejně tak i její filmovou verzi zvanou anime. Právě díky jim se chci naučit japonsky. Abych se tu moc nerozepisovala, pojďme na řasenku.
Tuto řasenku jsem si koupila v drogérii DM kde jí mají momentálně u nás v akci za 199 Kč, její běžná cena je, pokud si to dobře pamatuji, 289 Kč. Balení se nese v duchu mangy a je v dívčích barvách - růžové a černé.

Teď se dostáváme ke kartáčku. Když jsem tuto řasenku uviděla poprvé v televizní reklamě, zamrzelo mě že má klasický kartáček a ne silikonový. Navíc když jsem řasenku viděla na živo v drogérii, tak jsem se zděsila co je to za koště. Proto jsem se rozhodla přečíst si recenze blogerek, a když jsem uviděla ty nádherně prodloužené řasy, tak jsem se rozhodla si jí koupit.


Kartáček je tedy klasický, a jak můžete vidět podle fotek, zužuje se do špíčky. Rukojeť je kratší a přibližně uprostřed má ohebný kloub. Ten má za úkol lepší zacházení, ale já jsem ho ani nevnímala, jen při vysouvaní se mi řasenka trochu zatřepotala.

Líčí se mi s ní dobře, díky špičce se dobře dostanu na řasy ve vnitřním koutku oka, aniž bych se umazala. To samé platí i u spodních řas, krásně a bez problémů je nalíčí ( ale já jsem nešika a občas se umazat je u mě normální ). Po nalíčení první vrstvy jsou řasy neuvěřitelně prodloužené a řekla bych že jsou i rozdělené. Po nanesení druhé vrstvy jsou řasy ještě delší, ale bohužel je už slepuje. Já si však vystačím s jednou vrstvou, popřípadě řasy ještě potáhnu jinou voděodolnou řasenkou.

Na závěr můžu napsat, že na první pohled se nesmí dát. I řasenka co vypadá jak opelichané koště může líčit až překvapivě dobře. Takhle dlouhé řasy jsem ještě nikdy neměla.

Co jí říkáte vy?

6 komentářů:

 1. Další člověk, co rád mangu, to jsem ráda, že nejsem sama jediná "divná". :D
  Každopádně po výplatě si pro ni hned běžím do Rossmanu, kde je v akci 194,90,-. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj ^_^ Popravdě moc lidí co čte mangu s dívá se na anime neznám. Proto jsem ráda že teď znám o jednoho človíčka navíc ^_~ Doufám že ti bude řasenka vyhovovat tak jako mě.

   Vymazat
  2. Tak, zkuste na facebooku nějakou OTAKU skupinu, uvidíte kolik nás je :P Třeba jako já narazíte na někoho z okolí, o kom jste to třeba nevěděly :)

   Vymazat
  3. Anonym: Dříve jsem pod jednu skupinu patřila, ale to už je hodně let zpátky. To ale nebyl facebook. Děkuji za připomenutí, mrknu se ^_^

   Vymazat
 2. Já se přiznám, že jsem dost spořivý člověk takže se většinou odbývám levnými řasenkami. Nicméně jsem měla to štěstí, že jsem se zúčastnila soutěže, kde prvních 100slečen smělo řasenku otestovat a ohodnotit. Takže mám Mangu doma a nemůžu si stěžovat. :) Mám jí asi dva měsíce a bohužel už začínám pociťovat změnu konzistence. Již nelíčí tak dobře jako zpočátku, tak snad budete mít větší štěstí. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za váš názor. Já jí mám teprve krátce a snad mi ještě nějaký ten čas vydrží :)

   Vymazat