úterý 21. ledna 2014

L'Oréal Paris

Nutri-Gold - Extra výživný denní krém


Dobrý podvečer, opět vás tu vítám.
Dlouho mě trápila smíšená a problematická pleť. Dnes, v tomto chladnějším období, mě trápí suché, povadlejší tváře bez jasu, a také suší místa pod očima. A konečně jsem našla krém, který mi pomáhá s těmito problémy. Je to extra výživný denní krém Nutri-Gold kosmetiky L'Oréal.
Tento krém obsahuje Pro-Calcium, který pomáhá posilovat buněčnou soudržnost. Dále obsahuje mateří kašičku, díky které je pleť vyživená, a také obsahuje 10 vzácných olejů. Obsah balení je 50 ml a cena se pohybuje okolo 279 Kč.


Krém má světle žlutou barvu a je velice hustý. Hned při první aplikaci ucítíte jeho účinek. Teď však musím upozornit, že mám spíše smíšenější pleť se suchými tvářemi, toto je jen a jen můj pocit z krému. Je velmi mastný, ale dokonale mi pomáhá hydratovat tvář. Jsou pevnější a jejich barva už není tak mdlá. Na zbytek obličeje si ho dávám jen ve velmi malém množství, a i tak ho cítím. Před nanesením make-upu nebo bb krému už nemusím používat bázi, díky tomu že je krém mastnější jí nepotřebuji. Určitě ho nebudu používat v létě, ale na zimu je podle mě ideální. 

Co mu říkáte? Už jste ho někdy vyzkoušely?

Pozn.: Příspěvky tohoto blogu můžete také sledovat na Facebooku Zelda Martina's Dreams https://www.facebook.com/ZeldaMartina

Žádné komentáře:

Okomentovat