pondělí 13. ledna 2014

Misshabox 2

Mé první dojmy


Dobrý podvečer.

Od kosmetiky Missha jsem vám nedávno ukazovala jeden bb krém, takže předpokládám, že Misshu znáte. Missha je korejská kosmetika, kterou lidi buďto milují nebo jí vůbec nepřišli na chuť. Já patřím k těm, kteří v ní nacházejí čím dál tím větší zalíbení.

Už je to nějaký čas, kdy Missha vydala svůj první box krásy, který jsem bohužel prošvihla. Což mě mrzí, protože tam bylo spousty dekorativní kosmetiky, hlavně bb, ale v prosinci se mi poštěstilo a já si mohla objednat jejich druhý box. Ten vyšel minulý týden v pátek, takže ho mám teprve krátce, ale chtěla bych se vám svěřit co se mi na něm líbilo a co nelíbilo.


Jak jsem se již zmiňovala v úvodu, první box byl hlavně o dekorativní kosmetice, a dvojka se orientuje převážně v péči a čištění o pleť. Trochu mě to zamrzelo, protože bych ráda vyzkoušela i jiné bb krémy než mám doma, nebo korektor, ale i tak byl tento box celkem dobrý, vlastně já svou problematickou pleť potřebuji neustále čistit, takže všechny výrobky využiji. Kromě tedy té čistící kosmetiky zde také naleznete přípravky omlazující. Přiznám se, že na ty jsem poslední dobou také dost vysazená. Pokud by měl někdo otázku ohledně mého věku, tak mi zanedlouho bude 28 let, a i když to nerada přiznávám , gravitace a stáří dělá své, ti mladší to poznají :)

Co se týče samotného boxu - krabičky, tak Missha zvolila ( teď doufám že to dobře skloňuji ) modro-stříbrné barvy, a s leskem vůbec nešetřila. Vnitřek byl zabalený do jemného růžového papírů, a stejně jako u Ladyboxu jste v něm mohly nalézt dopis s popisem jednotlivých výrobků.

Cena tohoto boxu byla i s dopravou 399 Kč.

V Misshaboxu jste mohly nalézt:


Time Revolution Immortal Youth Cream ( 10 ml, plné balení )Anti aging kosmetika vyvinuta na základě požadavků zákaznic. Obsahuje SilverVine a myrtu.


Black Ghassoul Foam Cleansing Bar ( 80g, plné balení )Mýdlo s marockým jílem a korejským uhlím na čištění pleti.


Super Aqua Perfect Cleansing Tissue ( 40 ks, plné balení )


Kosmetické ubrousky s funkcí 2 v 1, čistí a hydratují.


Natural Konjac Cleansing Puff ( White Clay, jeden kus )


Masážní a čistící houbička složená z 90% z přírodní houby a z 10% bílého jílu.


The Style Lucid Nail Polish ( Dazzling, 8ml )


Lak na nehty se třpytkami.


Super Aqua Cell Renew Snail BB cream + Snail Cream ( vzorky )


Vzorky pleťového krému a bb krému obsahující extrakt šnečího séra.


Time Revolution Extreme Toner + Dream Silky Lotion ( vzorky )


Ultra jemné pleťové tonikum a hydratační fluid s anti aging účinkem.


Na to že je to teprve druhý box od Misshy, tak jí musím pochválit. Vím že třeba někdo nemusí jednotvárnost, ale mě se tyto kombinace u tohoto boxu líbí. Ještě jsem ale nevyzkoušela všechny výrobky. Vyzkoušené mám mýdlo, které sice nevoní moc hezky, ale zato krásně čistí pleť a odstraňuje mastnotu. Dále jsem vyzkoušela houbičku, kterou jsem si už hodně dlouhou dobu plánovala pořídit, ale lenost mě přemohla. Teď jí mám a můžu potvrdit že je to vynikající pomocník. Už jsem vypotřebovala vzorky Time Revolution, ale bohužel jsem jejich účinek nezaznamenala, na to byly vzorky malé. Můžu jen říci, že byly jemně parfémované a nedráždily pokožku. Třpytivé laky používám jen málokdy, kosmetické ubrousky také, a na Immortal Youth cream se teprve chystám.


Tak co mu říkáte? Jak se vám líbí Misshabox 2 ?

Žádné komentáře:

Okomentovat