sobota 4. ledna 2014

Sleek

Sleek Blush - Suede ( 921 )


Dobré odpoledne.

Ano, jsem tu zase s tvářenkou Sleek. Omlouvám se pokud už vás omrzely, ale mám u sebe ještě dva odstíny, které vám chci ukázat. Dnes to bude skoro matná Suede, ale než začnu s fotkami, tak bych k ní chtěla něco říci.  
Na začátek musím napsat, že kvůli zataženému počasí se mi nepodařilo udělat pořádné fotky, ale chystám se na jaře udělat kompletní fotky všech tvářenek Sleek co mám, vyfotím je vedle sebe, a také vám je ukáži v "akci" na tváři, aby jste mohly vidět nejen na ruce. 

Tato tvářenka má velmi zvláštní barvu a nevím jak přesně ji popsat. Já v ní vidím hnědou, oranžovou a dokonce i růžovou. Něco jako na způsob českých levných bronzerů, ty také nejsou hnědé jak se na první pohled může zdát, a hrají všelijakými různými barvami. Celkem mě u ní potěšilo že je téměř matná ( má nepatrný perleťový nádech ), ale také mě zklamala její pigmentace, ta je hrozná. Když chcete aby vůbec byla vidět, musíte vrstvit, vrstvit a vrstvit. Zas na druhou stranu to bude výhoda pro ty, co s tvářenkami začínají a chtějí jemnější a přirozenější vzhled. Balení je stejné až na nápis který je větší.To bude asi k odstínu Suede vše. Jaký je váš názor na tuto tvářenku? Napište https://www.facebook.com/ZeldaMartina

8 komentářů:

 1. Škoda s tou pigmentací, jinak se mi odstín podle fotek zdá opravdu pěkný, jemný a decentní.
  Gleys is Here

  OdpovědětVymazat
 2. Já myslím, že Sleek tvářenek není nikdy dost:))
  To je divné, ta pigmentace, já si ji koupila na konturování a pigmentace je teda mnohem větší:-O

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím zdali mám vadný kus, ale doopravdy pokud chci aby byla na tvářích vidět, musím ji navrstvit asi tak třikrát. Odstín je to ale krásný.

   Vymazat
 3. Asi máš nějaký vadný kus protože já jí mám také a je pigmentovaná jak blázen a u všech co mají tak také popisují, že je opravdu hodně pigmentovaná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hold existují výjimky. Když chci u této tvářenky dosáhnout nějakého viditelného výsledku, musím vrsvit jak blázen ;)

   Vymazat