pondělí 24. února 2014

Garnier

Perfect Blur 5 sec

Vyhlazující zkrášlující péče


Hezké pondělí všem :)

Už tu máme skoro jaro a s ním i teplejší počasí, což mě osobně velmi těší.
Asi jste už slyšely nebo i viděly reklamu na nový výrobek od Garnier Perfect Blur 5 sec, který má retušovat za 5 vteřin, že ano? Neodolala jsem a rozhodla jsem si ho také koupit a zjistit, zdali je to takový zázrak jak všichni tvrdí.
Mrkla jsem na pár článků a například Garnier píše, že se má aplikovat po denním krému a že slouží namísto make-upu. Někde zase píší, že slouží jako podkladová báze pod make-up. Kde je tedy pravda? Řešení je asi na každé z nás, co se nám bude konkrétně zamlouvat. Zkusila jsem tedy obě varianty a ani jedna z nich není špatná. Myslím, že dobře slouží jako báze, a také jako samotný, řekla bych fixační krém. Já osobně v zimě používám bbčka nebo make-upy a v létě zase jen něco lehčího, hlavně korektor, a tak si myslím, že tuto "zkrášlující" péči využiji hlavně v létě. I když mám obavy, jak bude vlastně v létě fungovat či nefungovat, to teprve všichni zjistíme.
Cena za balení se pohybuje okolo 250 Kč za 30 ml balení a rovnou vám můžu říct, že pokud se vám líbí a vyhovuje vám báze Matt Control 18h od Dermacol, tak Perfect Blur je, až na pár drobností, její dvojče.Balení je v tubě, před použitím musíte tuto péči trochu proklepat, následně z ní vyleze narůžovělá hmota, připomínající nějakou pěnu nebo šlehačku. Díky silikonům se dobře roztírá, vyhlazuje jemnější vrásky a póry. Co se mi na této péči líbí nejvíc je, že doopravdy zmatňuje. Pokud na ní použijete make-up, tak vám bude také bez problémů držet.

To by bylo asi o této zkrášlující vyhlazující péči vše. Je tedy tak zázračná? Ne. Funguje stejně jako již zmiňovaná báze Matt Control, jenže tu jsem samostatně nezkoušela.
Máte s ní zkušenosti? Napište.

2 komentáře: