úterý 4. února 2014

Yves Rocher

Korektor pro bezchybnou pleť ( Flawless Finish Corrector )


Hezké úterý milé dámy, vítejte u dalšího článku. Dnes vám ukáži další korektor od kosmetiky Yves Rocher. Pořád hledám ten pravý, doufám že tenhle bude už poslední co zkouším ( ale doufám marně ).
Objednávala jsem si z e-shopu ( klik ) pár věcí, lépe řečeno měly v akci můj vysněný parfém, který i v té slevě byl poměrně drahý, ale to odbočuji, a zaujal mě i jejich krémový korektor, který nabízely i pro velmi světlou pleť. Tak jsem se rozhodla si ho objednat.

Objednala jsem si tedy odstín 100 Trés Clair - velmi světlý, ale nabízejí také světlý, střední a tmavý. Balení je klasická dózička o obsahu 5 g a cena je 179 Kč.
Na první pohled se mi zdál na 'velmi světlý' odstín tmavý, ale po nanesení jsem zjistila, že je téměř totožný s mou pletí ( na fotce je korektor vyfocený na prstu proto, že byste ho na ruce vůbec neviděly ). Takže jsem ho nejprve zkusila na kruhy pod očima. Je poměrně tuhý, takže jsem musela přitlačit, abych vůbec něco nabrala, a následně ho naťukala na kruhy. Když ho použiji na kůži bez báze či jakéhokoliv podkladu, tak se mi zdá, že trochu vysušuje pleť. Když ho ale použiji na podklad, tak se zase roztéká a slévá do vrásek. Krytí je slabé až střední, musí se poměrně dost vrstvit aby vůbec něco zakryl, nemluvě o tom, že vydrží asi tak dvě hodiny než se začne ztrácet. Takže na kruhy pod očima moc vhodný není. Dále jsem ho zkusila na drobné nedokonalosti jako na mou červenou bradu a vystouplejší červené pupínky. Tady jsem byla celkem spokojená, kryl dobře, ale po nanesení a překrytí make-upem bylo místo vysušené a jakoby moc přepudrované.
Kdybych měla shrnout plusy a mínusy, tak - není vhodný na tmavá místa jako jsou kruhy, protože moc nekryje, - bez podkladu trochu vysušuje, - s podkladem se slévá, + je vhodný na pupínky a červenější místa.
Jak to tak vypadá, budu hledat dál, ale povím vám že to není tak snadné jak to vypadá.

Co vy a korektory?

Žádné komentáře:

Okomentovat